آشنایی با کفش مناسب برای انواع مختلف ورزش

نایک و آدیداس درگیر یک نبرد بی پایان می باشند که صنعت کالاهای ورزشی را امروزه تحت اشعاع خود قرار داده است. پد پنجه پا برای کسانی که دچار درد و التهاب در ناحیه پنجه پا هستند توصیه می شود. همچنین وقتی کفش را می پوشید، باید به راحتی بتوانید پنجه پا را همراه کفش حرکت دهید. قیمت کفش های این برند از مارک های مختلف بالاتر است، زیرا توجه خاصی به نیازهای مصرف کنندگان دارد و سعی می کند بهترین کفش پیاده روی را روانه بازار کند و به خریداران عزیز ارائه دهد. ورزشهای زیادی وجود دارد که میتوان برای تناسب اندام انتخاب کرد ولی بعضی از این ورزشها برای بدن سنگین هستند یا برای انجام آن ورزش خاص باید هزینههای ماهیانه زیادی پرداخت کرد، اما برای پیاده روی یا دویدن که ورزش مادر محسوب میشوند، نه پول ماهیانهای باید پرداخت شود و نه وزنههای سنگینی وجود دارد، شما تنها به یک جفت کفش ورزشی مناسب و کمی عزم راسخ نیاز دارید.

برای هر فعالیت بدنی، یک جفت کفش داشته باشید. کفشها باید مناسب باشند و قبل از اینکه کفیها صاف شوند یا ساق کفش شروع به پاره شدن کند تعویض شوند. در حالی که نایک و آدیداس بیشتر درآمد خود را از برند اصلی خود در می آورند، اما هر دوی آن ها برند هایی دارند که به در آمد بیشتر آن ها کمک می کند. در آدیداس، ۱۹ بیلیون از کل در آمد سالانه از برند اصلی می باشد. اگر رویه کفش به پای شما فشار میآورد قبل از امتحان کردن سایزهای دیگر کفش، از محکم بسته نشدن بندهای کفش اطمینان پیدا کنید. هنگام انتخاب کفش، تنها به سایز و اندازه کفش توجه نکنید، بلکه متناسب بودن کفش با پنجه و پاشنه پا را در نظر بگیرید.

انگیزه ی تاسیس این شرکت، ایجاد کفش های ورزشی بهتر برای ورزش کاران بود. غیر ممکن وجود ندارد، آدیداس توسط یک مرد آلمانی به نام آدلف داسلر در سال ۱۹۲۴ تاسیس شد این شرکت امروزه بیشتر از هشتصد و پنجاه میلیون کالا هر ساله در صد و شصت کشور می فروشد. فقط انجامش بده، نایک توسط دو فرد به نام های بیل بورمن و فیل نایت در اورگن در کشور آمریکا تاسیس شد. هنگام خرید، جورابی که موقع تمرین می پوشید به پا کنید. میزان ارتفاع کف کفش ورزشی نیز عامل مهمی در انتخاب کفش مناسب می باشد به طوری که ارتفاع کف در قسمت پاشنه باید حداقل ۲ سانتی متر باشد. این کفش 100 درصد وگان با نام “PREDATOR FREAK” عرضه شده و ایده آن از علاقه مشترک پوگبا و مک کارتنی به ورزش و مد الهام گرفته است.

بیشترین درصد افراد مبتلا به کمردرد مربوط به عوامل و عادتهای نامناسب روزانه مانند نوع خوابیدن است. این نوع از پاشنه باعث میشود تا احتمال سرخوردنتان هنگام راه رفتن در سرازیری با شیب بسیار تند کمتر شود. انتخاب نوع مناسب کفش ورزشی میتواند برای تمرین شما بسیار مهم باشد. شاید این یکی از ویژگی های مشترک این کفش ها باشد که معمولا توسط برند های بزرگ مانند ادیداس مورد توجه قرار می گیرد. مثلا نایک، صاحب برند کانورس، هرلی، و جردن ( که به خاطر بسکتبالیست، مایکل جردن به این نام شناخته شده است) می باشد. در حالی که آدیداس فقط صاحب برند ریباک است. در هر قدمی که میروید ، از طریق پاشنه به سمت پا ضربه وارد میشود که میتواند منجر به آسیب شود.