آشنایی با کفش مناسب برای انواع مختلف ورزش

آدیداس در حال حاضر بر اساس یک برنامه ی استراتژیک کار می کند که ” سال جدید را بساز ” نام دارد و تا سال 2020 ادامه خواهد داشت. تعریق پاها، رطوبت کفش و خیس شدن جوراب بعد از یک فعالیت ورزشی، نشان­دهنده این است که کفش نمی­تواند شرایط مناسب برای تهویه را فراهم کند و برای پوشیدن هنگام دویدن یا ورزش مناسب نیست. یکی از کتانی های ریباک که برای دویدن مردان گزینه خوبی است، مدل سابلیت است که از ترکیب چرم با الیاف های غیر طبیعی ساخته شده است و رویه محکم و مشبکی دارد تا جریان هوا به راحتی به داخل پا رفته و سبب تعریق خوب کفش شود. آموزش داخل یا خارج از منزل نیز هنگام انتخاب بهترین مدل کفش یک نکته مهم است. برای مشاهده جدید ترین مدل های کفش ریباک و طراحی های جدید خانه مد ورزشی این برند، به سایت اینترنتی آن رجوع کنید.

این برند از بهترین برندهای کفش پاشنه بلند مجلسی زنانه است. از سال ۱۹۱۸ میلادی به این سو، برند KEDS که برای مخاطبان ایرانی در فهرست برندهای کم تر شناخته شده جهانی قرار میگیرد، فعالیت خود را در تولید محصولات ورزشی به خصوص کفش کدز آغاز کرد و تا به امروز با فروش جهانی، از فعال ترین و پر فروش ترین برندهای کفش محسوب می شود. این هم چنین شامل “دو برابر کردن بافندگی به صورت دیجیتالی ” نیز می شود. مدل اسکیتی فیلا FILA PRIMO ALU MAN گزینه خوبی برای اسکیت بازی آقایان بوه و فریم آلومینیومی دارد که با ۴ چرخ پلی یورتان، مانور خوبی را در اختیار اسکیت بازها قرار می دهد. دهمین برند معتبر کفشی که در گفتار امروز سرویس مد گردی لوکس تهران معرفی میکنیم، برند فیلا است که از سال ۱۹۱۱ میلادی به عنوان تولید کننده کفش های ورزشی از سئول کره جنوبی کار خود را آغاز کرد و امروز در تولید لوازم ورزشی از جمله اسکیت و کفش های ورزشی، نامی شناخته شده محسوب می شود.

برای مشاهده جدید ترین محصولات فیلا به خصوص اسکیت کفشی متنوع و رنگارنگ فیلا به سایت آن در این نشانی مراجعه کنید. برای مشاهده جدید ترین محصولات آندر آرمور و هم چنین نمایندگی های مجاز عرضه این برند در خاورمیانه، میتوانید به سایت اینترنتی چند زبانه آن مراجعه کنید که اطلاعات خوبی را در اختیار ورزشی پوش ها قرار می دهد. آخرین اطلاعات و اخبار این شرکت تولید محصولات ورزشی را در صفحه اینستاگرام آن دنبال نمایید. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد روش درمان بیماری خود و یا نحوه برخورد با مشکلات پاها و وسایل ارتوزی خود دارید، میتوانید با شماره ۸۸۸۰۱۸۰۰ و ۸۸۸۰۱۹۹۹ تماس بگیرید و یک وقت مشاوره یا نوبت ملاقات با متخصص ارتوپدی تعیین کنید. کفیهای طبی به طور خاص برای افرادی خوب است که میخواهند درد، ورم و ناراحتی ناشی از مشکلات پاها را تسکین داده یا از وقوع آن جلوگیری کنند.

توجه داشته باشید که مدل های طبی های تک مثل کفش های طبی اکو، از بهترین برندهای کفش جهان محسوب می شود. از دیگر برندهای مطرح دنیای کفش مردانه و زنانه میتوان به ریباک اشاره کرد که در تولید کفش ورزشی ، همچون آدیداس و نایک، شهرت بین المللی دارد و مخاطبان زیادی درمیان ورزشی پوش های ایرانی! این شرکت انگلیسی از سال ۱۸۹۵ میلادی در صنعت مد ورزشی جهان فعال است و در حال حاضر یکی از زیر مجموعه های آدیداس به شمار می رود. تولید کننده کفش ورزشی آمریکایی که از سال ۱۹۰۶ میلادی در تولید کفش ورزشی شهرت دارد و در فهرست پر فروش ترین برندهای کفش ورزشی جهان به شمار می رود و در سال های اخیر نیز به فهرست مدل های ورزشی لاکچری گردهای ایرانی اضافه شده است. است که از سال ۱۹۹۶ میلادی به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده محصولات ورزشی به خصوص کتانی ، از آمریکا شروع به فعالیت کرد و با توجه به سابقه کم فعالیتش به نسبت نایک و پوما و آدیداس، اما گردش مالی و فروش فوق العاده ای را در سال های اخیر تجربه کرده است.