انتخاب کفش مناسب ورزشی ; کفش مناسب ورزش چه کفشی هست؟

کفشهای تکواندو معمولاً از لایه های فوم ، پلاستیک و چرم ساخته می شوند. نایک و آدیداس هر دو دارای برند های قدرتمندی می باشند که در سراسر جهان به فروش می رسد. در حالی که نایک و آدیداس بیشتر درآمد خود را از برند اصلی خود در می آورند، اما هر دوی آن ها برند هایی دارند که به در آمد بیشتر آن ها کمک می کند. همان طور که انتظار می رفت اروپای غربی مرکز اصلی خرید برای آدیداس آلمانی می باشد در حالی که آمریکای شمالی بزرگ ترین محل فروش نایک آمریکایی است. آمریکای شمالی و غرب اروپا دو تا از بهترین مناطق فروش می باشند. ویتنام تولید چهل و چهار درصد از کل کفش های ورزشی آدیداس را انجام می دهد که در ادامه ی آن اندونزی و چین به ترتیب 25 و 19 درصد از محصولات را تولید می کنند. کارخانه های ویتنام شانزده درصد ازکل محصولات، و به صورت عمده پوشاک، کفش ورزشی و مقدار کمی وسائل ورزش را تولید می کنند.

نایک حدود پانصد و پنجاه و چهار کارخانه در چهل و دو کشور می باشد که محصولات نایک، از جمله پوشاک کفش ورزشی و وسائل ورزشی عرضه می کند. به یاد داشته باشید: یک کفش کتانی ورزشی که برای رفتن به یک مرکز خرید با دوستانتان انتخاب می کنید خیلی متفات تر از کفش ورزشی است که در تعطیلات آخر هفته از آن استفاده می کنید. اگر کفش در ناحیه پنجه کمی به سوی بالا انحنا داشته باشد، هنگام پیاده روی فشار از پاشنه به سمت پنجه آسان تر منتقل شده و آسیب وارده به ناحیه پاشنه کمتر می گردد. اگر بخواهید در حین ورزش پیاده روی حرکاتی چرخشی در ناحیه مچ پا انجام دهید به شما توصیه می کنیم که از کفش ساق دار استفاده کنید. اگر قصد دارید وزنه برداری کنید، دوچرخه سواری کنید، یا فقط به کفش پیاده روی نیاز دارید، پوشیدن کفش مناسب برای ورزش کردن، تمرین شما را راحتتر و ایمنتر میکند.

عمدهترین ابزار هر ورزش بهویژه دویدن و پیاده روی کفش مناسب و استاندارد است. کفیهای طبی ورزشی تأثیر مثبتی بر وضعیت قرارگیری پاها، کاهش فشارهای ناشی از فعالیت ورزشی، جذب شوک وارد بر پاها و توزیع متعادل وزن بدن بر روی کف پا دارند. کفش ورزشی مخصوص تنیس کف بسیار انعطافپذیری دارد تا درمقابل حرکات سریع از کف پاها محافظت کند. کفیهای مواج بیشتر برای رفع خستگی و جلوگیری از اعمال فشار به پاها استفاده میشوند و موارد استفاده درمانی آنها محدود است و کفیهای دیگر نیز بسته به نوع عارضه به صورت خاص مورد استفاده قرار میگیرند. همینطور, پاشنه کفش شما میبایست دربردارنده کپسول بیشتری برای توزیع وزن بدن در تمام بخشهای کفش باشد, که فشار در بین تمام بخشهای پا را توزیع مینماید.

بنابراین، در این فصل خرید راکت تنیس قوت بیشتری میگیرد؛ اما نکته اینجاست که نباید جستوجوی خود در اینترنت را فقط به قیمت راکت تنیس محدود کنید. در حالی که آدیداس فقط صاحب برند ریباک است. فیلا یک برند ورزشی کره ای – ایتالیایی است که در سال ۱۹۱۱ در ایتالیا تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود T ولی در سال ۲۰۰۷ امتیاز تجاری این برند توسط فرد کرهای نام یون سو یون خریداری شد. همان طور که انتظار می رود، بیشتر تولیدات نایک در آمریکا می باشد در حالی که آدیداس بیشتر تجهیزات نایک در اروپا می باشد.