انگشتهای پایتان را تکان دهید

کتانی خوب اسپرت یا طبی کفشی است که معیارها و استانداردهایی که فیزیوتراپیست ها در خرید کتانی به آن اشاره میکنند را داشته باشد. بهترین کفش های کتانی یا طبی یا مجلسی یا اسپرت، می بایست بر اساس نیاز شما و هم چنین فرم و سایز پا و قد و وزن شما انتخاب شود و تنها برند و قیمت یک کفش ، تنها فاکتورهای لازم در انتخاب یک مدل خوب مجلسی یا اسپرت نیست. کفش خوب مدلی است که کفه داخل آن بتواند کل محیط قوس کف پا شما را به راحتی پر کرده و در هنگام راه رفتن، حس راه رفتن در سطحی صاف بدون جوراب را به شما منتقل کند. کفیهای طبی به عنوان ضربهگیر، شوک وارد بر کف و قوزک پا را جذب کرده و از صدمه دیدن و التهاب این قسمتها جلوگیری میکنند و یا آن را کاهش میدهند. بنابراین مشورت با یک متخصص طب فیزیکی پیش از خرید کفش به خصوص مدل های اسپرت و طبی را فراموش نکنید.

اما خب از ظاهر هم نمی شود چشم پوشی کرد زیرا وجود یک کفش ورزشی زیبا در جاکفشی انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به شما می دهد. توجه کنید که مراقبت و نگهداری از کفش ورزشی را از ابتدا شروع کنید تا مشکل جدی برای آن پیش نیاید. کفش مناسب ورزش موضوع مورد بحث ماست. اگر فکر میکنید برای خرید مدلی مناسب ، نیازی به مشاوره با فیزیوتراپیست های مجرب نیست، در اشتباه هستید. فیزیوتراپیست ها معتقدند که کفش خوب مدلی است که قابلیت الاستیکی خوبی داشته و کفی آن به گونه ای طراحی شده باشد که استخوان پا صاحب کفش در اثر راه رفتن کم یا زیاد، تحت فشار عمودی قرار نداشته باشد.

چرا که ۷۰ درصد افراد، مشکل قوسی پا داشته و خرید کفش انها با افراد عادی نیازمند رعایت الزامات مهمی است که باید در کنار استفاده از مشاوران مد در حوزه کتانی در نظر داشته باشند. کفش خوب از نظر پزشکان مدلی است که پنجه پا در داخل آن چه مجلسی چه اسپرت ، تحت فشار نبوده و اصطلاحا پنجه به راحتی تا حدودی خم شده و آزاد باشد. نایک حدود پانصد و پنجاه و چهار کارخانه در چهل و دو کشور می باشد که محصولات نایک، از جمله پوشاک کفش ورزشی و وسائل ورزشی عرضه می کند. اگر پاهایتان در کفش جمع میشود و یا پاشنههای پا بیرون میآیند از خرید آن کفش صرف نظر کنید.

بنابراین هنگام خرید کفش های ورزشی زنانه یا دخترانه از قالب اصلی پای خود آگاه باشید. کتانی خوب را در بعد از ظهرها انتخاب و خرید کنید چرا که پا بر اثر حجم فعالیت های روزانه به بزرگ ترین حد خود می رسد. کتانی خوب مدلی است که طبق نظر متخصصان ارتوپدی، پاشنه سه سانتی داشته باشد. کفش خوب مدلی است که کفی آن مطلوب بوده تا در پرش ها و فرودها، به خصوص در میان ورزشکاران آماتور و حرفه ای، تنش کمتری با پاشنه ها و پنجه ها و بخش میانی پا وارد شود. پس یکی از نکات مهم در انتخاب مدل مناسب، کفی مناسب است که در فناوری های تولید کفش جهان به خصوص این ۳۳ برند به آن توجه شده است. و هر کسی با توجه به سلیقه و بودجه خود میتواند یکی از آنها را انتخاب کند. فروش آدیدادس: آدیداس درآمد خود را از کجا به دست می آورد؟