اهمیت کفش در ورزش – بهترین کفش مخصوص ورزش

برای مشاهده کفش های به نسبت گران این برند به سایت اینترنتی راف مراجعه کنید. دنیای هیجان انگیز این برند لاکچری را در سایت PRADA و اینستاگرام ان مشاهده کنید که شما را با جدید ترین طرح ها و مدل های کیف و کفش و لباس پرادا آشنا می کند. خانه مد لاکچری ایتالیایی FENDI در زمینه طراحی و تولید کیف و کفش های لوکس و گران فعالیت زیادی را از سال ۱۹۵۲ میلادی آغاز کرده و از طراحان ارشد او میتوان به کارل لاگرفلد آلمان، رهبر خانه مد شانل و سیلویا وینتورینی فندی اشاره کرد. کفش خوب مدلی است که بند دار باشد و بتوان آن را با باز و بسته کردن تنظیم کرد و به تناسب فعالیت مورد نیاز، راهبری خوبی را در اختیار صاحب آن قرار دهد. کفش ورزشی ایروبیک سبک است و برای جلوگیری از خستگی ساق و آسیبدیدگی کف پا دارای ضربهگیر میباشد زیرا کف پا در تمرینات ایروبیک تحت فشار است.

استقامت خود را با تمرینات جدید به آرامی افزایش دهید. اگر کفش شما سفت باشد یا پاشنه خوبی نداشته باشد یا از کتانی نامناسب و غیر متناسب با فعالیت روزانه استفاده کنید (مثل استفاده از مدل مجلسی برای دویدن)، نه تنها کیفیت کتانی شما کاهش می یابد، بلکه به دلیل عدم تناسب کفی آن با تحرک مورد نظر، ستون فقرات تحت تنش قرار گرفته و در دراز مدت، آسیب های مفصلی در انتظار شما خواهد بود. این برند از بهترین برندهای کفش پاشنه بلند مجلسی زنانه است. کفشهای کوهنوردی غالبا به شکلی طراحی شدهاند که با کرامپون قابل استفاده باشند و برای این کار، حاشیهها به سمت انگشتان و پاشنه قالبریزی شدهاند که جای خوبی برای اتصال کرامپونها ایجاد میکند.

کتانی خوب مدلی است که قابل انعطاف باشد تا پا در زمانی که در مدتی طولانی در آن قرار می گیرد، تحت تنش های افقی و عمودی کم تری قرار گرفته و فشار کم تری را تحمل کند. کفش های ASICS را در این نشانی مشاهده کنید. دویدن بدون کفش همچنین وزن شما را سبک تر میکند و سرعت شما را افزایش می دهد. جو پولئو، نویسنده ” آناتومی دویدن ” میگوید: کفشهای دو در قسمت جانبی پایدار نیستند، زیرا به هنگام دویدن پا به صورت افقی حرکت نمیکند و شما به سمت جلو حرکت دارید. از جمله اصلیترین و ضروریترین تجهیزات ورزشی که هر فردی در هنگام ورزش باید تأکید ویژهای روی انتخاب آن داشته باشد، کفش ورزشی است، چراکه کفش ورزشی به طور مستقیم رابط پا و زمین بوده و میتواند نقش مهمی در بارهای رد و بدل شده بین پا و زمین داشته باشد. کفشهای دویدن که دارای فنر داخلی در آن برای دوندهها و کفشهای سبک پیاده روی مخصوص افرادی که پیاده راه میروند در دسترس است.

کفشهای مخصوص دویدن باید انعطافپذیرتر باشند و نرمی و حالت اسفنجی بیشتری از کفشهای پیادهروی داشته باشند، در حالی که کفشهای پیادهروی کمی سفتتر هستند. این کفشها برای فعالیتهای ورزشی که بر مبنای دویدن هستند مانند آهسته دویدن، دویدن در مسافت کوتاه و غیره مفید هستند. شما در طول فعالیت های روزانه، مجبور هستید برای رفتن به مدرسه، اداره، خرید، تفریح، سرگرمی، رفت و آمدهای عمومی در ساختمان و دیگر حرکت ها، مسافت زیادی را طی کنید و شاید این مسافت در طول روز به خصوص برای دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و فعالان کسب و کارهای سخت، بیش از ۱۰ کیلومتر در روز باشد. خانه مد پرادا که در طراحی و تولید لباس های عروس و جامه های لاکچری بانوان به خصوص لباس سلبریتی های موسیقی و سینما، برندی نام آشنا برای لاکچری گردها به شمار می رود، در طراحی کفش نیز برای مردان و زنان فعالیت گسترده ای دارد.