این خیلی مهم است!

یکی از ویژگی های مهمی که در کتانی های نایک و آدیداس مشاهده می شود ، سبکی آن است که در مدل PUMA BMW X-CAT DISC نیز شاهد هستیم. در سال ۲۰۱۶ میلادی، شرکت پوما در همکاری با شرکت خودروسازی لاکچری BMW آلمان، استایل خاصی از کفش های ورزشی را روانه بازار کرد که به صاحب آن اجازه می داد با چرخاندن یک دیسک که جایگزین بند شده است، نسبت به تنظیم کفش در پا اقدام کند که اگر چه خلاقیت جالبی بود اما با واکنش های تند فشن بلاگرها و منتقدان فناوری همراه شد. پوما در ایران برای علاقمندان به دنیای کفش ورزشی و محصولات ورزشی، نامی شناخته شده با کیفیتی بی نظیر بوده و محصولاتی چون: پوما فراری، پوما بی ام دابلیو، پوما دیسک از جمله محصولات پر فروش این برند مطرح برای ایرانیان است. برای مشاهده جدید ترین محصولات آندر آرمور و هم چنین نمایندگی های مجاز عرضه این برند در خاورمیانه، میتوانید به سایت اینترنتی چند زبانه آن مراجعه کنید که اطلاعات خوبی را در اختیار ورزشی پوش ها قرار می دهد.

هرگونه سوراخ و پارگی در بافت بیرونی کفش نیز چراق قرمز سومی است که با دیدنش باید به فکر کفشی جدید باشید. اکثر افراد فکر میکنند اندازه همه کفشهای ورزشی یکسان است ولی اینطور نیست. احتمالا شما هم دلتان نمیخواهد که یک کفش ضمخت به پاهایتان بچسبد، پس کفشهای مینیمالیست یا کفشهایی که حس پابرهنه بودن را منتقل میکنند ایده آلند. دنیای نایک را در این LINK دنبال کنید که شما را با جدید ترین محصولات شرکت نایک و فناوری های هوشمند به کار رفته در آن آشنا میکند. از سال ۱۹۱۸ میلادی به این سو، برند KEDS که برای مخاطبان ایرانی در فهرست برندهای کم تر شناخته شده جهانی قرار میگیرد، فعالیت خود را در تولید محصولات ورزشی به خصوص کفش کدز آغاز کرد و تا به امروز با فروش جهانی، از فعال ترین و پر فروش ترین برندهای کفش محسوب می شود.

برای آشنایی با پر فروش ترین محصولات این برند مدل اسپرت به سایت آن در این نشانی مراجعه کنید. علائم مرتبط با نوروما شامل سوزش، درد و بیحسی در انگشتان پا است اما در موارد نادر بیماران ممكن است درد کف پا را نیز تجربه کنند. است که از سال ۱۹۹۶ میلادی به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده محصولات ورزشی به خصوص کتانی ، از آمریکا شروع به فعالیت کرد و با توجه به سابقه کم فعالیتش به نسبت نایک و پوما و آدیداس، اما گردش مالی و فروش فوق العاده ای را در سال های اخیر تجربه کرده است.

استفاده از کفی های بسیار مرغوب و قابل انعطاف ، شوک ها و ضربه های وارده را به خود جذب می کنند و این امر در سلامتی پاها بسیار مؤثر است. رویه کفش ورزشی باید از الیاف کتان باشد و در آن حداقل مواد شیمیایی استفاده شود تا از بروز حساسیت ها جلوگیری شود و همچنین به تهویه ها در کفش که یکی از عوامل جلوگیری از بیماری های قارچی در قسمت پا می باشند کمک شود. بیش از ۴ میلیارد دلار فروش در سال ۲۰۱۶ میلادی، بخشی از قدرت آندر آرمور را در کسب و کار کفش جهان نشان می دهد که بیش از ۱۲هزار کارمند است.