با مجله پارس ناز همراه باشید

ضد لغزش و ضد آب : زیره کفش علاوه بر این که باید در برابر سایش مقاوم باشد ، به گونهای باید ساخته شود که که در محیطهای لیز یا لغزنده تعادل شما را حفظ کند. زیره این کفش دخترانه زیبا که مخصوص پیاده روی نیز هست مقاوم در برابر سایش است و هم از طریق زیپ و هم بند باز و بسته میشود. کفی قابل تعویضی دارد و در این کفش در برابر سایش مقاوم است. قوس کف پای هر شخص با شخص دیگر متفاوت است و متناسب با آن کفش بخرید. اگر بـه کف پای خود نگاهی بیاندازید متوجه منحنی رو بـه بالا در وسط کف پا میشوید کـه اصطلاحاً بـه آن قوس کف پا گفته می شود.بـه گزارش سایت پارس ناز این قوس در افراد مختلف متفاوت اسـت. کفش نباید با این حرکت بـه سهولت شکل خودرا از دست دهد و آسیب ببیند.

سایز مناسب : از خرید کفش گشاد یا تنک خودداری کنید البته کفش نباید بطور کامل کیپ پا باشد بلکه باید مقداری فضای آزاد از طرفین (۶ میلی متر) و جلوی کفش (یک بند انگشت) داشته باشد. در هر صورت به راحتی کفش بیشتر توجه کنید تا باعث کمردرد و زانو درد شما نشود. به کودک خود اجازه دهید تا در مورد سبک، رنگ و طرح کفش نظر بدهد. کفش یکی دیگر از اکسسوری مهم مد می باشد که با توجه به طرح کفش تا حدودی بیانگر شخصیت و سلیقه شخصی افراد نیز هستند. از خرید کفش خیلی تنگ با این دیدگاه که جا باز می کند خودداری کنید. پوشیدن کفش مجلسی شیک و خاص تیپ و ظاهر شما را متفاوت تر جلوه می دهد این مدل کفش در طرح های مختلف زنانه و دخترانه شیک وجود دارند که در این مجموعه انواع مدل کفش جدید مجلسی برای خانم ها و دختر خانم های خوش سلیقه مشاهده می کنید.

اگر برای خرید کفش دخترانه به بازار رفته باشید میدانید که کفش های دخترانه از تنوع مدل و رنگ های زیادی برخوردار است و این موضوع انتخاب کفش مناسب برای دختر دلبندتان را دشوار میکند . معمولا دختر خانومهای زیبا عاشق این مدل کفشها هستند. همانطور که می دانید هر ساله با شروع فصل های مختلف کفش ها با طرح و رنگی زیبا و متنوع روانه بازار می شوند که ناخودآگاه نگاه بیشتر خانم ها را به خود جلب می کند و باید برای انتخاب یک کفش مناسب و خوب دقت داشته باشید. تنفس پذیری کفش : یکی از ویژگی خوب اکثر کفشهای معتبر قابلیت گردش هوا می باشد. تنوع مدل کفشهای اسپرت با رویه مش بسیار گسترده بوده و منحصر به برند خاصی نمیباشند. فشن و اسپرت بودن: کفش های اسپرت اغلب، حالتی لوکس و فشنی دارند. مقاومت و دوام : این سری کفش ها باید رویه و زیره با کیفیت داشته باشند (معمولا کفش های برند و های کپی این ویژگی را دارا هستند).

هشدار : مراقب کفش اسپرت دخترانه ، تقلبی (فیک) باشید زیرا از نظری ظاهری دقیقا مشابه اصلی هستند اما از نظر ساختاری بی کیفیت هستند. قابلیت شستشو : کفش اسپرت اگر براحتی و در ماشین لباسشویی قابل شستشو باشد بسیار ایده آل است. قابلیت گردش هوا : رویه کفش باید قابلیت تنفس داشته باشد و هوا براحتی در کفش گردش کند تا پا نه گرم شود و بو بگیرد. در این بخش مجموعه ای جدید از مدل کفش و کتانی زنانه و دخترانه عید نوروز را می بینیم. برند KEEN از جمله برندهایی است که کفشهای اسپرت زنانه با طراحی ویژه به منظور ایمنی پا تولید میکند. یکی دیگر از برندهای محبوب و نوستالژیک در زمینه تولید کفش بسکتبال نیز برند کانورس آل استار است که زمانهای خیلی دور تا به امروز طرفداران زیادی داشته است. کفش های پاشنه بلند و کفش پاشنه کوتاه برای خانم هایی که قدشان کوتاه است انتخاب مناسبی می باشد و همچنین بلعکس کفش های بدون پاشنه و راحتی برای خانم هایی که قدی متوسط و بلند دارند ایده بسیار مناسبی محسوب می شود.