تخفیف معقول، واقع گرایانه تر است

تمام موجودی فروشنده را بررسی کنید که چنین کلماتی (CUSTOM-SAMPLE) در آن نباشد. سیاست مرجوعی کمکی است تا اگر FAKE NIKE گرفتید، پس داده و پول خود را دریافت کنید. اگر اعداد از بین رفته یا با هم منطبق نباشند، احتمالا تقلبی هستند. هم چنین در مورد وزن کفش ها این موضوع را بدانید که در کفش اورجينال حتی وزن لنگه ی راست و چپ آن با هم تفاوت دارد که خود نشان دهنده ی تفاوت ابر شرکت ها و غول های تولید با کارگاه های کوچک میباشد. این به این دلیل است که آنها از چرم واقعی ساخته می شوند، در حالی که نایکی جعلی از پلی استر تولید می شود. زمانی که دونده آمریکایی به نام کنی مور با استفاده کفش تایگر در مسابقات شرکت نمود اما به دلیل طراحی نامناسب نه تنها موفق کسب مدال نشد بلکه صدمه هم دید و درست در همین موقعیت، بورمن طراحی کتونی را مورد واکاوی قرار داد تا سرانجام کتونی ورزشی تایگر کورتز به تولید برسد.

برند های معتبر در سراسر جهان تنها به یک دلیل به سراغ چین میروند، کارگر ارزان قیمت. هر فروشنده رسمی محصولات این برند ، دارای تاییدیه نمایندگی از شرکت اصلی است. برخی از فروشندگان آنلاین، عکس های اصلی را در سایت به نمایش گذاشته، در حالی که محصولات غیر اصل می فروشند. کفش های نایکی جعلی در یک جعبه اصلی نایکی قرار نمی گیرند. کفش نایک در بیش از 130 کشور دنیا عرضه می شود و هرساله مدل های جدید در قفسه های فروشگاه قرار می گیرند. اگر برای حمل کفش خود بین ۷ تا ۱۴ روز طول بکشد، احتمالا از چین (یک منبع تأیید شده از کفش جعلی نایکی ) یا از یک کشور دور دیگر ارسال میشود. به گونه ای که اگر شما یک جفت کفش اصل آدیداس را در آمریکا خریداری کنید و یک جفت اصل از همان کفش را در ایران بخرید و وزن آن ها را با هم مقایسه کنید، هیچ تفاوتی بین وزن آنها پیدا نخواهید کرد.

اگر قبلا کفشهای نایکی مشابهی داشته باشید، آنها را با کفش های جدید مقایسه کنید. اگر در سایت این برند آمریکایی، اطلاعاتش ثبت شده است، لینک آن را در اختیار شما قرار بدهد. راستی آزمایی کند و تولیداتی در اختیار مشتری قرار دهد که امکان مرجوع شدن دارد و از طرفی، مشخصات فنی ارائه شده در سایت درباره محصول انتخابی شما، با فاکتور، تطبیق دارد. تولیدات این برند در سال های پیش که امروزه بعضا از رده خارج شده اند، به صورت کامل و کالکشن کامل در دسترس نیست و امکان فروش ندارد. به این نکته توجه داشته باشید که کفش سالنی اورجینال در عین استحکام ، بسیار سبک بوده و پای شما را خسته نمیکنند .همچنین با تهویه عالی و تکنولوژی های بالای کفش های اورجینال برای لمس بهتر توپ ، امکان شوت زنی و تغییر مسیر های انفجاری را برای بازیکنان سرعتی فوتسال مهیا می سازند .

افرادی که کالا ها را کپی میکنند دقت بسیار و توجه به خصوصی را صرف کار روی ظاهر محصول میکنند. اگر فروشنده محصول خیلی معروف نیست، با او تماس بگیرید و از ایشان بخواهید که از این محصول، کنار صفحه روزنامه تازه منتشر شده، عکس بگیرد تا اصالت فروش را احراز کنید. اگر دو جفت به طور قابل توجهی در کیفیت متفاوت باشد، کفش جدید شما احتمالا جعلی است و ممکن است در چند روز اول استفاده شود. برخی از سایت ها، سیاست مرجوعی کالا دارند که اگر شما از این کالا راضی نبودید، در شرایطی آن را برگردانده و پول خود را دریافت کنید. برخی از سایت های فروش محصولات این شرکت، فقط نظرات مثبت (GOOD REVIEWS) را به نمایش می گذارند و از ارائه نظرات و دیدگاه های مشتریانی که نظر مساعد ندارد، اجتناب می کنند. سال ۱۹۸۶ زمانی که گروه هیپ هاپ ایالات متحده آهنگ «My Adidas» را منتشر کرد، نشان دهنده شور و شوق خالصانه افراد سختکوش محله های فقیر نشین در تعلق خاطر به کفش های ورزشی آدیداس سه خط بود.