تخفیف معقول، واقع گرایانه تر است

چنانچه شما از فروشگاهی در اروپا کفشی را خریداری کنید و مشابه آن را در آمریکا نیز خرید کنید میینید که وزن هر دو به یک اندازه است و یکی از دلایل این عدم تفاوت خط تولید پیشرفته ایست که در شرکت آدیداس وجود دارد. این دو برادر پس از جدایی تا سال ها با یکدیگر در رقابت بودند و با حضور و پشتیبانی ورزشکاران مختلف سعی در تبلیغ محصولاتشان داشتند. «آدیداس» کفش های این بازیکن را با نام و لوگوی اختصاصی اش تولید می کند و او را بزرگ ترین ورزشکار آدیداسی می دانند. کفش های این شرکت از قابلیت گردش هوا برخوردار هستند و هنگام ورزش از هرگونه آسیب پای ورزشکار جلوگیری می کنند. در زیر زبانه کفش آدیداس اصل شماره سریال و بارکد قرار دارد که شما میتوانید با اسکن کردن بارکد ادیداس اصل و یا با وارد کردن شماره سریال در وب سایت برند آدیداس از اصالت محصول اطمینان حاصل کنید.

این شرکت در طول جنگ جهانی دوم مشکلات زیادی داشت و پس از مرگ پسر مؤسس آن با مشکلات جدی مالی و مدیریتی روبه رو شد. از جمله مواردی که هنگام خرید باید بررسی کنید شماره سریال کفش است. شما میتوانید شماره سریال کفش اصل را از وبسایت شرکت مربوطه بگیرید. محل قرار گیری این سریال در کفش اصل آدیداس در سمت راست اتیکت قرار دارد.اگر به شکل زیر دقت کنید میبینید که فونت به کار رفته نوع بارکد درج شده در نمونه فیک با نمونه اصلی متفاوت است. محصولات نایک در گروه کتانی های پیاده روی به محصولاتی مثل Air Max 270, LeBron, Air Jordan, Air Vapor MAX, با تنوع مختلف برای انواع سلیقه ها خلاصه می شوند. تولید کنندههای کفشهای فیک معمولا تغییراتی را روی لوگو آن ایجاد میکنند علاوه بر لوگو املا کلمه را نیز دستخوش تغییراتی میکنند.در کفشهای تقلبی لوگو آن به شکل استیکر برروی کفش قرار گرفته است در حالی که لوگو آدیداس اصل برروی کفش دوخته یا هک شده است.

در کفش آدیداس اصل خبری از دوخت نامنظم و ناقص و نخهای اضافه نیست در حالی که در کفش های فیک این مسئله کاملا مشخص میباشد.چرم کفشهای اصل ماتتر از برندهای فیک است. ممکن است کفشهای “های-کُپی”، با کیفیت بالا اما غیر اصل هم برای فروش در آن مغازه وجود داشته باشد اما احتمالا یک جفت کفش اصل با برند نایکی، پوما، آدیداس، اسکیچر یا هر برند مطرح دیگری هم برای فروش پیدا خواهید کرد. برند آدیداس معمولا همراه با کفشهای ورزشی خود یک سری بند اضافی با بسته بندی شیک و خاص قرار میدهد اما در برند های فیک و تقلبی این بندها یا وجود ندارند یا اینکه از کیفیت پایین و نامرغوبی برخوردار هستند.آگاهی از این مسئله در تشخیص کالا اصل بسیار مؤثر است. یادتان باشد که یکی از بهترین و مهم ترین روش های تشخیص محصولات اصل نایکی یا تولیدات تقلبی، تطبیق مشخصات فنی منتشر شده در سایت نایکی دات کام یا مشخصات ظاهری کالا در فروشگاه است.

محصولات این برند برای هیچ شخص حقیقی یا حقوقی، سفارشی شده نیست و همه محصولات، در سایت اصلی عرضه شده است. احساس راحتی به هنگام ورزش از دغدغه های اصلی طراحان کفش های این مارک است و به راحتی با استفاده از کتونی های این برند می توانید انعطاف و خوش دوخت بودن محصولات را حس کنید. از تولید کفش نایک تا کتانی، همواره با انواع فناوری به بازار عرضه می شود. یکی از کارمندان آدیداس کنسرتی با حضور ۴۰هزار نفر برگزار کرد و آدیداس وارد یک داستان عاشقانه شد. چه کسی تصور می کرد که وقتی تیم ملی فوتبال آلمان با مجارهای بینظیر فینال جام جهانی ۱۹۵۴ در حالیکه کفش های سبک وزن در تاریخچه برند آدیداس به پا داشتند، پیروزی باورنکردنی به دست آورند که سال های سال در سراسر جهان بدرخشند.