تخفیف معقول، واقع گرایانه تر است

کیفیت تولید، طراحی و جدیدترین کفش های اورجینال این کمپانی همواره مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته است.ادیداس با تولید کتونی پسرانه و دخترانه با تکنولوژی به روز همیشه انتخاب بسیاری از ورزشکاران مطرح دنیا نظیر لیونل مسی، ژاوی هرناندز و غیره بوده است. در تشخیص کفش اصل آدیداس از کفش فیک همیشه بحث وزن مطرح بوده است. از تولید اولین کتانی تا کفش های مختلف باعث شده تا کمپانی نایک همیشه به بهتر شدن محصولات اهمیت ویژه ای قائل شد. استفاده از کمپین های تبلیغاتی گسترده در سراسر دنیا و مسابقات حرفه ای، برند نایک را در جایگاهی ویژه قرار داده.

تنوع محصولات و کیفیت ساخت این شرکت سبب تمایز خاص و ویژه ی محصولات این شرکت در میان سایر مارک ها است. این دو برادر پس از جدایی تا سال ها با یکدیگر در رقابت بودند و با حضور و پشتیبانی ورزشکاران مختلف سعی در تبلیغ محصولاتشان داشتند. خصوصا قیمت کفش مورد نظر را از اینترنت و فروشگاه اصلی آن بیابید، آن را به ریال تبدیل کنید و کمی سود فروش نیز به آن اضافه کنید تا حدود قیمت آن را بدانید. به محل دقیق قرارگیری لوگو در کفش اصلی دقت کنید و آن را با کفش فیک مقایسه کنید.

محل قرار گیری این سریال در کفش اصل آدیداس در سمت راست اتیکت قرار دارد.اگر به شکل زیر دقت کنید میبینید که فونت به کار رفته نوع بارکد درج شده در نمونه فیک با نمونه اصلی متفاوت است. کفش های نایکی را در یک مغازه معتبر امتحان کنید تا درک بهتری از چگونگی احساس پوشیدن نایکی اصل را با نمونه تقلبی، داشته باشید. هم چنین در مورد وزن کفش ها این موضوع را بدانید که در کفش اورجينال حتی وزن لنگه ی راست و چپ آن با هم تفاوت دارد که خود نشان دهنده ی تفاوت ابر شرکت ها و غول های تولید با کارگاه های کوچک میباشد. این کالاها به هیچ وجه ارزان نخواهند بود و هیچ فروشنده ای نمی تواند با استفاده از تخفیف های گزاف، حاشیه سود خود را از بین ببره. در ایران از فروشگاه هایی خرید کنید که نماد اعتماد الکترونیک وزارت صمت را در اختیار داشته باشد.

در آخر توصیه ما این است که از وبسایتها، پیجها و یا کانالیهایی خرید کنید که معتبر هستند. برند آدیداس معمولا همراه با کفشهای ورزشی خود یک سری بند اضافی با بسته بندی شیک و خاص قرار میدهد اما در برند های فیک و تقلبی این بندها یا وجود ندارند یا اینکه از کیفیت پایین و نامرغوبی برخوردار هستند.آگاهی از این مسئله در تشخیص کالا اصل بسیار مؤثر است. ۳. منبع باز: آدیداس اولین شرکت ورزشی است که ورزشکاران، مصرف کنندگان و شرکای خود را به عنوان بخشی از مارک ها معرفی می کند. این شرکت سال اواخر قرن بیستم با شرکت «سالامون» که تولیدکننده ی لوازم ورزش اسکی بود ادغام شد و بار دیگر توانایی رقابت در عرصه ی جهانی را به دست آورد. وزن تمامی کفشهای دویدن با سایزی که خواهان آن هستید را میتوانید در وبسایت مرجع تولیدکننده کفش مشاهده کرده و آن را با وزن کفش فیک مقایسه کنید.