تخفیف معقول، واقع گرایانه تر است

برای مشاهده کفش فوتبال استوک دار از این دسته دیدن فرمایید. اگر شما بازیکنی سرعتی می باشید یا بازیکنی دفاعی ، به کفشی نیاز خواهید داشت که بتواند در خدمت شما ، استعداد های شما را در زمین سبز فوتبال ، به طور کامل نشان دهد .خرید کفش فوتبال اورجینال در فروشگاه ورزشی پریماشاپ با تضمین سایز و کیفیت عرضه میشوند و شما میتوانید تجربه خریدی عالی و با قیمتی بسیار ارزان تر از همه جا، خریداری فرمایید. پوشاک و کفش های تولیدی مارک آدیداس با لوگوی این شرکت که مشخصه آن سه خط موازی است، نشان داده می شود که لوگوی رسمی شرکت آدیداس است. هر کفشی که در خط تولید برندها تولید میشود، مدل و اسم مخصوصی دارد. داسلر از سال ۱۹۲۴ اولین محصولات خود را به ورزشکاران ارائه داد و اولین پاداش زحماتش دستیابی مدال طلای لینا دارک ۱۹۲۸ در آمستردام و جسی اوونز ۱۹۳۶ در برلین با پوشیدن کفش های مارک آدیداس سه خط بود.

«آدیداس» از ابتدا تولید حرفه ای کفش ورزشی را از اهداف خود می دانست، در المپیک تابستانی سال 1936 «جسی اونز»، دونده ی اهل آمریکا از کفش های این برند استفاده کرد و توانست در این مسابقات چهار مدال طلا را از آن خود کند. جعبه های کفش نایک با ساختاری استاندارد و همراه شماره سریال عرضه می شوند. اما کفش فیک، لوگو روی آن برجسته نباشد. البته که استفاده از لوگو و برند میتواند مشکلات قانونی برای تولیدکننده در پی داشته باشد، اما خب بعضی از تولیدکنندههای بیکفیت کفشهای های تقلبی، این خطر را به جان میخرند و حتی لوگوی برند اصلی را روی محصولات خود حک میکنند. البته از فروشنده بخواهید که شناسه و بارکد روی جعبه را با بارکد روی زبانه کفش تطبیق دهد. به همین دلیل استفاده از مواد نامرغوب در تولید کفش و جعبه آنها یکی دیگر از روشهای این سودجویان است.

برای مثال یک کفش اصل که برند asics دارد را با تولید کفش تقلبی به اسم asix به فروش میرسانند. را در کفش اصلی رعایت نمیکنند. کفش های نایکی جعلی در یک جعبه اصلی نایکی قرار نمی گیرند. با اینحال حتی اگر کفش جعبه مناسبی هم داشت، به راحتی میتوانید با شناسه حک شده روی بدنه جعبه از صحت آن مطمئن شوید. معمولا درصد بسیار کمی از کفشهای هایکپی حاوی مدل و اسم مخصوص هستند و فقط اسم برند بر روی آنها حک میشود. برای بهتر متوجهشدن این تفاوت میتوانید از یک مغازه کفش اصل دیدن کرده و بعدا از مغازهای که کفشهای هایکپی میفروشد، دیدن کنید. برای مثال کفشهای ساکونی، در بخش زیره و جلوی پنجه، لوگوی ساکونی به شکل حرفهای درج شده است، در حالی که کفشهای هایکپی حاوی این لوگوی و باقی جزئیات نیستند. برای مثال تمامی کفشهای بروکس یک شناسه در زبانه کفش دارند که با جستجوی آن، بلافاصله تصاویر و مدل کفش در گوگل نمایش داده میشود.

برای مثال ممکن است کارخانه اصلی تولیدکننده کفش، لوگو را بر روی بدنه حک کرده باشد و به صورت برجسته لمس شود. یکی از بهترین روشها برای فهمیدن اینکه یک کفش اورجینال است و یا فیک، مقایسه کفش با تصویر مدل کفش مورد نظر در وبسایتهای مطرح یا وبسایت تولیدکننده آن کفش است. شاید برای بار اول تشخیص کفش اصل از تقلبی برایتان سخت باشد. شاید قیمت آنها شما را برای خرید وسوسه کند، اما واقعیت این است که این کفشها شاید برای پیاده روی مناسب باشند، اما به هیچ وجه برای دویدن مناسب نیستند. دقت داشته باشید باید تمامی جزئیات روی بدنه، داخل کفش و زیره کفش وجود داشته باشد.