تشخیص کفش اصل از فیک با 10 روش – دویدن عشق است

زیره کفش های فیک از جنس لاستیک رنگ شده است ولی در کفش آدیداس اصل از لاستیکPU استفاده شده که دوام و مقاومت کفش را افزایش میدهد.در قسمت داخلی کفش، کفیهایی طبی قرار دارد، این کفیهای طبی نقش محافظت از پا و راحتی بیشتر کفش را بر عهده دارند. اگر راه های تشخیص بودن جنس اصل با جنس تقلبی معلوم نباشد، علاوه بر ضرر مشتری، حاشیه سود افراد متقلب افزایش پیدا خواهدکرد. کفش های ورزشی اصل در قسمت پشت پاشنه پا, زبانه و دیواره های کفش دارای پد هایی از جنس فوم میباشند که راحتی و محافظت از پا ها را بر عهده دارند. کفش ورزشی و حتی مجلسی جنس اصل دارای کفی طبی میباشد که باعث میشود هنگام پیاده روی و فعالیت در پا ها درد کمی احساس شود و بعد از فعالیت نیز خستگی به کم ترین حد ممکن خود برسد. کفش های نایکی را در یک مغازه معتبر امتحان کنید تا درک بهتری از چگونگی احساس پوشیدن نایکی اصل را با نمونه تقلبی، داشته باشید.

برای بهتر متوجهشدن این تفاوت میتوانید از یک مغازه کفش اصل دیدن کرده و بعدا از مغازهای که کفشهای هایکپی میفروشد، دیدن کنید. اما اگر با دقت به آنها نگاه کنید، متوجه میشوید که کفشهای اصل و اورجینال از مواد مرغوبتری تهیه شدهاند که به همین دلیل تفاوت ظاهری محسوسی دارند. از بهترین مواد برای تولید آنها بهره میگیرند تا این عضوِ حیاتی از هر خطری در امان باشد. کفشهای فیک و تقلبی در کارگاهها و تولیدیهای کوچکی که اکثرا در چین هستند تولید میشوند، اما تولیدهای برندهای مطرح دنیا که کفشهای اورجینال دویدن و ورزشی را تهیه میکنند، از گروهی از مهندسین، طراحان برتر و بهترین مواد مرغوب همراه با خط تولید حرفهای استفاده میکنند که باعث میشود هر کفش وزن مشخصی موردنظر آنها را داشته باشد. برای مثال کفشهای ساکونی، در بخش زیره و جلوی پنجه، لوگوی ساکونی به شکل حرفهای درج شده است، در حالی که کفشهای هایکپی حاوی این لوگوی و باقی جزئیات نیستند.

اما کفشهای تقلبی چنین نیستند. معمولا کفشهای فیک و تقلبی بازار حاوی اینگونه جزئیات نیستند. معمولا دوخت در کفشهای تقلبی بازار به نسبت محصول اورجینال، بسیار ضعیف بوده و میتوان با مقایسه آنها به این نکته پی برد. از طراحی تا کیفیت ساخت همه و همه تافته ابدی نایک برای ارائه به مشتری و عرضه به بازار هستند. شماره ساخت محصول را با جعبه آن بررسی کنید. تنوع محصولات و کیفیت ساخت این شرکت سبب تمایز خاص و ویژه ی محصولات این شرکت در میان سایر مارک ها است. در این میان مدل کفش اهمیت بیشتری دارد. لذا استفاده از کفش ورزشی اصل و اورجینال اهمیت بیشتری پیدا مینمایند.

معمولا کارخانههای تولیدی کفشهای فیک از لوگوهای اصل با اشکال متفاوتی برای کفشهای خود استفاده میکنند. معمولا کفشهای فیک و تقلبی هم این شناسهها یا بارکدها را دارند، اما این شناسه و بارکدها نیز مانند خود محصولشان فاقد اعتبار بوده و با جستجو در گوگل، هیچ اطلاعاتی از محصول موردنظر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اما کفش فیک، لوگو روی آن برجسته نباشد. البته که استفاده از لوگو و برند میتواند مشکلات قانونی برای تولیدکننده در پی داشته باشد، اما خب بعضی از تولیدکنندههای بیکفیت کفشهای های تقلبی، این خطر را به جان میخرند و حتی لوگوی برند اصلی را روی محصولات خود حک میکنند.