تشخیص کفش فیک از اورجینال – مقایسه کفش اصل و تقلبی – سامان شوزز

هستند. در صورت یافتن کوچک ترین تفاوتی, حتی اضافی و کمی یک نقطه ی کوچک مطمئن باشید که جنس تقلبی و فیک میباشد. پرطرفدار ترین برند های کفش بوده اند و بیشترین میزان فروش را داشته اند. هم چنین در مورد وزن کفش ها این موضوع را بدانید که در کفش اورجينال حتی وزن لنگه ی راست و چپ آن با هم تفاوت دارد که خود نشان دهنده ی تفاوت ابر شرکت ها و غول های تولید با کارگاه های کوچک میباشد. این موضوع هم در مورد خرید های حضوری و هم در مورد خرید های آنلاین باید بررسی شود.

داشتن یک عکس یا دیدن محصول از قبل باعث میشود تا در زمان خرید بدانید کفش اصلی چه ویژگی های ظاهری دارد، دوخت آن به چه شکل است، طرح کفی آن چگونه باید باشد، نشان ها و نوشته ها کجا قراردارند و خیلی موارد دیگر. تولید کتانی ورزشی Air Max خیلی زود مورد توجه ورزشکاران حرفه ای قرار گرفت و باعث فروش هرچه بیشتر این محصول شد. کفش های تقلبی به این دلیل که لایه رویه آنها کیفیتی پایین دارد باعث عرق کردن پا و در نهایت ایجاد حساسیت و بیماریهای قارچی خواهد شد. طراحی کاملا دست ساز بورمن باعث شد تا دونده ای به اسم دیویس در المپیک 1960 با کسب مدال طلا موفقیتی دو چندان برای نایت و نورمن به دست بیاورد. اما هیچگاه به سراغ کفش های تقلبی و بی کیفیت نروید چرا که به همان انداره که قیمت پایینی دارند به پایِ شما آسیب خواهند رساند و این امر در دراز مدت باعث بروز مشکل خواهد شد.

با دقت هرچه بیشتر روی الگوهای طراحی، کم کم بورمن دست به کار شد تا اولین محصول کاملا دست ساز برند به بازار عرضه بشود.. این کارگاه ها سعی دارند تا جایی که امکان دارد کفش ها را شبیه به اورجینال آنها تولید کنند اما باز با این حال تفاوت های قابل توجه و تشخیصی در مقایسه با کفش اصل دیده میشود. حتی اگر از هر نظر دیگری تشخیص کفش تقلبی از اصل مشکل باشد, در مقايسه شماره سریال کفش ها می توان تفاوت را پیدا کرد. اگر شما بازیکنی سرعتی می باشید یا بازیکنی دفاعی ، به کفشی نیاز خواهید داشت که بتواند در خدمت شما ، استعداد های شما را در زمین سبز فوتبال ، به طور کامل نشان دهد .خرید کفش فوتبال اورجینال در فروشگاه ورزشی پریماشاپ با تضمین سایز و کیفیت عرضه میشوند و شما میتوانید تجربه خریدی عالی و با قیمتی بسیار ارزان تر از همه جا، خریداری فرمایید.

این کفش ها ممکن است به یک مدل طراحی در آینده شبیه باشند اما به احتمال زیاد به نظر می رسد که بسیار شبیه به آن است. اینها در کفش های فیک وجود ندارند و حتی در صورت وجود داشتن, بسیار نازک بوده و از آسیب دیدن پا جلوگیری نمیکنند و می توان گفت امکان اسیب دیدن را بالا میبرند. هزینه ی واردات و تولید کفش های فیک قطعا به مقدار قابل توجهی از کفش های اورجینال کم تر است. نایکی واقعی، همیشه نرم تر و خشن تر از آن هایی است که جعلی هستند. جعبه های اصل همیشه خوش ساختند و همیشه همراه محصول عرضه می شوند. این رنج قیمتی مختلف هر مشتری را وادار به انتخاب در سبد محصولات متنوع می کند. از طراحی تا کیفیت ساخت همه و همه تافته ابدی نایک برای ارائه به مشتری و عرضه به بازار هستند.