جدیدترین خبرهای «کفش ورزش

به یاد روزهای آغازین زندگیتان بیفتید که بدون کفش همه جا راه میرفتید و به پاهایتان اجازه لمس و رشد کردن را میدادید، پس بهخاطر داشته باشید که بدن ما برای این کار طراحی شده است. ۴ اکنون تمریناتتان به پایان رسیده، اگر میخواهید در باشگاه هم بدون کفش باشید، حتماً باید با مربی هماهنگ کنید؛ زیرا همه باشگاهها اجازه این کار را به شما نخواهند داد. وزن کفش استاندارد بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم می باشد، همچنین باید ۲ سانتیمتر بین انگشتان پا تا نوک کفش فاصله باشد. علاوهبر آن ورزشهایی مثل یوگا، پیلاتس و کلاسهای باله نیز معمولاً بدون کفش انجام میشود؛ اما تقریباً در رشتههای ورزشی دیگر، برای حفاظت از پا و یا حفظ تعادل در حین وزنهزدن، از کفش استفاده میشود. اگر ما زمان بیشتری برای پاهایمان بگذاریم، قطعاً بسیاری از بیماریها و مشکلاتمان حل خواهد شد و محدوده حرکتی پاهایمان بیشتر شده و بدون کفش هم میتوانیم تعادلمان را به بهترین شکل حفظ کنیم.

پرداخته ایم. سعی کردیم در زیر مواردی که برای ما در زمان خرید کفش ورزشی به ویژه کفش رانینگ مهم است اشاره کنیم. یکی از بازدید کنندگان سایت آمازون می گوید:”من در هفت سال گذشته از این کفش زنانه استفاده کرده ام و این یکی از بهترین کفش هایی است که تا کنون تجربه کرده ام”. حالا یک استارتاپ هلندی با سیستمی بهنام Jogo system به این نیاز پاسخ داده تا مربی بتواند ازطریق کفشهای بازیکنان، درهر لحظه از وضعیت تمرینی و آمادگی بدنی آنها مطلع شود. اگر خودتان نیز در این زمینه مطالعاتی داشته باشید، متوجه میشوید که بسیاری از بیماریها و مشکلات بهوجود آمده در ستون فقرات و وضعیت بدنیتان از پاها شروع میشود. 3. کفش مخصوص پیاده روی زنانه نایکی مدل Air 200: نایک ایر با قابلیت لایه گذاری در زیر پاشنه پا، فشار را تاحد زیادی از روی ستون فقرات و پا برمی دارد و همین ویژگی باعث شذه است که در پیاده روی طولانی مدت احساس خستگی نکنید.

باید فاصلهای بهاندازه عرض انگشت اشاره (نه بیشتر، نه کمتر) بین بلندترین انگشت پا (نه بزرگترین) و نوک کفش باشد. بهتر است به یک فروشگاه ورزش بروید تا از کمک یک متخصص ورزش برای انتخاب کفش استفاده کنید. حال نیازی نیست که با کفش به خیابان بروید و مشغول پیادهروی شوید، ولی میتوانید بعضی از کارهایتان را با پای برهنه انجام دهید. اگر محصولی که می خرید در این رنج باشد خیلی دیرتر خسته می شوید و می توانید زمان بیشتری راه بروید. دقت داشته باشید که ورزش بدون کفش، روندی است که باید بهآرامی به آن عادت کنید و پاهایتان برای مستقلشدن نیاز به زمان دارند.

طبق تحقیقاتی که از کاربران داشتهایم در زمان بعد از ظهر و نزدیک غروب می توان با خیال راحت کفش پیاده روی خرید زیرا در این ساعات پاها در سایز واقعی شان می باشند. انداختن کفی اضافه در کفش باعث ایجاد عایق اضافه و سطح اتکاء بهتری میشود. ورزش بدون کفش برای ورزشهای آبی مثل شنا امری عادی تلقی میشود و قطعاً تا بهحال شخصی را ندیدهاید که با کفش، مشغول شناکردن باشد! اگر کفش ورزشی برای خرید رفتن یا پیاده روی عادی استفاده شود، زودتر استهلاک پیدا میکند. 💰 قیمت این محصولات به صورت هفتگی به روز می شود، برای اطلاع از قیمت روز هر محصول و خرید آن بر روی دکمه زیر هر محصول کلیک کنید.