هر روز فعالیت متفاوتی انجام دهید

قبل از خرید، حتما این نکته را مدنظر داشته باشید که با مربی ورزشی و یا فرد باتجربه مشورت کنید؛ چراکه کمربندها انواع مختلفی دارد و در رشتههای ورزشی مختلفی استفاده میشود. معمولا مدل هایی که از فناوری GEL در طراحی و تولید آن استفاده میکنند مثل مدل های برند ASICS GEL، گزینه خوبی برای انتخاب کفش والیبالیست ها، بسکتبالیست ها و علاقمندان به هندبال است. درواقع، با برداشتن فشار از روی کمر نگرانی شما را از بابت دیسک کمر رفع میکند. فضای بیشتر در جلوی کفش، از هر گونه تورم ناشی از دمای بالا یا پیاده روی طولانی مدت، جلوگیری می کند.

از آنجایی که لوازم بدنسازی بیکیفیت و غیراستاندارد موجب مشکلات ستون فقرات، عضلات و دیسککمر میشوند، پس باید در خرید لوازم بدنسازی دقت بیشتری کرد. بعد از ۴۸۰ ـ ۸۰۰ کیلومتر دویدن یا ۳۰۰ ساعت تمرین، زیرساخت کفش و مواد ضربه گیر آسیب دیده و کیفیت خود را از دست می دهند، بنابراین باید کفش تعویض گردد. اگر مطمئن نیستید که چه کفشی برای ورزشتان مناسبتر است به فروشگاه ورزشی بروید یا از مربی خود در این مورد سوال بپرسید. اگر دو تا سه بار در هفته ورزش خاصی انجام میدهید مهم است کفش ورزشیای را انتخاب کنید که برای ورزشتان مناسب باشد. ب: رویه کفش باید دارای منافذی برای عبور هوا باشد استفاده از کفش هایی که دارای رویه هایی با منافذ فراوان می باشند در تهویه کفش برای خنک شدن پا و همچنین جلوگیری از بیماری های قارچی مناسبتر می باشد. کمربند بدنسازی شرافیت از فشار آمدن به عضلات کمر جلوگیری کرده و با افزایش فشار در ناحیه عضلات شکم به تقویت آن نیز کمک میکند.

کفشهای کوهنوردی باید ترکیبی از پشتیبانی و بالشتک و همچنین درجهای محافظت در مسیرهای خشن را ارائه دهند. جدیدا یک تخفیف 200 هزار تومانی برای این کفش در نظر گرفته است. بدنسازی یکی از ورزشهای سنگین است که باید در یک محیط مناسب زیر نظر یک مربی با ابزارهای مناسب انجام شود تا از آسیبهای احتمالی جلوگیری شود. در هنگام ورزش کردن نیز استفاده از کفش مخصوص هر رشته ورزشی اهمیت فوقالعادهای دارد چرا که هر ورزش شامل فعالیتها، تحرکات و شرایط خاص خود است و لازم است از کفش مخصوص آن رشته استفاده شود. حتما ظاهر بسته بندی را با آن چیزی که در سایت سفارش دادید ، یا از بیرون خریدید مقایسه کنید ، مخصوصا به رنگ بسته بندی ، چرا باید یک شرکت یک محصول مشابه را در یک جعبه بی کیفیت و کم رنگ بزند ؟ همچنین در این مقاله میتوانید راهنمایی جامع برای انتخاب کفش رسمی را مطالعه کنید.

برای شناخت بهتر این وسایل تا پایان این مقاله همراه ما باشید. البته بهتر است بدانید هر کمربندی این قابلیت را ندارد؛ بلکه کمربندی که با متریال مرغوب و اصول مناسب تولید شود، میتواند کمککننده باشد. جالب است بدانید که بعضی از آرم بلاسترها قابلیت تنظیم ندارند و شما بعد از رسیدن به تناسب اندام، بهعلت کوچکی و یا بزرگی، نمیتوانید از آن استفاده کنید. 4. کفش مخصوص پیاده روی زنانه سالومون مدل speed cross3: کتانی ورزشی سالمون مدل اسپیدکراس، جنس زیره این کفش پلی اورتان است که قابلیت گردش هوا و مقاومت دربرابر سایش را دارد. این کفش برای اینکه انرژی شما در پیاده روی های طولانی به هدر نرود از پاشنه یکسره استفاده کرده است. در ورزشهایی مثل لیفت، ددلیفت، اسکات و تمریناتی که بهصورت ایستاده انجام میشود باید از کمربند بدنسازی استفاده کرد. بیشتر افراد علاوهبر باشگاه در منزل هم از این تجهیزات جانبی استفاده میکنند.