هر روز فعالیت متفاوتی انجام دهید

بنابراین آنچه سبب می شود تا شما در این رفت و آمدهای پی در پی درمحیط های باز یا بسته، راحت تردد کنید و فشار کمتری به ستون فقرات شما وارد کند، مدل مناسب است. در واقع مدل مناسب، تحرک روزانه شما را آسان و تسریع میکند و تحرک آسان، سبب می شود تا شما با کم ترین مشکل، روی سطوح مختلف از موزاییک و سنگ گرفته تا چمن و کفپوش، حرکت کنید و فعالیت های مورد نظر را انجام دهید. پاشنه های بلند به دلیل فشاری که به پا ایجاد میکند و بیشتر برای بانوان در مدل های مجلسی استفاده می شود، توصیه نمی شود و در مواقعی، باید این کتانی ها به مدت کمی پوشیده شود. به همین خاطر، انتخاب و خرید مدل چرمی یکی از بهترین روش های برای خرید کفش آقایان و بانوان در سنین مختلف است. مدل های والنتینو برای لاکچری گردها توصیه می شود به خصوص بانوان شیک پوش مشکل پسند که دوست دارند در مهمانی ها متفاوت باشند.

به خصوص در مهمانی ها و مراسم که زمان زیادی پا در کفش می ماند، استفاده از این گونه مدل ها برای طیف های مختلف سنی توصیه می شود. چرا که مدل غیر راحت و نامناسب، انحراف شست پا، قوسی کمر و آسیب به پنجه و فشار به مهره های ستون فقرات را برای شخص ایجاد میکند که در بلند مدت، سلامت فرد به خصوص در کودکان و میانسالان تهدید می شود. کتانی خوب مدلی است که قابل انعطاف باشد تا پا در زمانی که در مدتی طولانی در آن قرار می گیرد، تحت تنش های افقی و عمودی کم تری قرار گرفته و فشار کم تری را تحمل کند. کتانی خوب مدلی است که طبق نظر متخصصان ارتوپدی، پاشنه سه سانتی داشته باشد. همان طور که گفتیم، پا، قلب دوم است.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، وینس کارتر مهاجم باتجربه بسکتبال NBA به طور رسمی از ورزش حرفهای خداحافظی کرد. آناتومی اصلی یک پا را ۲۶ استخوان، ۳۳ مفصل، ۱۹ عضله و یک گروه از لیگامنت ها تشکیل می دهند. پس یکی از نکات مهم در انتخاب مدل مناسب، کفی مناسب است که در فناوری های تولید کفش جهان به خصوص این ۳۳ برند به آن توجه شده است. شاید این یکی از ویژگی های مشترک این کفش ها باشد که معمولا توسط برند های بزرگ مانند ادیداس مورد توجه قرار می گیرد. هر دوی آن ها جایگاه ثابتی در کشور های در حال توسعه دارند و چین سومین بازار بزرگ خرید و فروش برای هر دوی آن ها می باشد. کفش خوب مدلی است که به هر منظوری که استفاده می شود، از اسپرت ساده و پیاده روی گرفته تا مجلسی و ورزش های تخصصی سخت، دارای کفی جاذب انرژی باشد تا فشار کم تری به پاشنه منتقل شود.

شاید بشه گفت کلید انجام درست هر ورزشی انتخاب فرم و تجهیز خوب و مناسب اون تمرینه. کفش خوب مدلی است که کفه داخل آن بتواند کل محیط قوس کف پا شما را به راحتی پر کرده و در هنگام راه رفتن، حس راه رفتن در سطحی صاف بدون جوراب را به شما منتقل کند. شما در طول فعالیت های روزانه، مجبور هستید برای رفتن به مدرسه، اداره، خرید، تفریح، سرگرمی، رفت و آمدهای عمومی در ساختمان و دیگر حرکت ها، مسافت زیادی را طی کنید و شاید این مسافت در طول روز به خصوص برای دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و فعالان کسب و کارهای سخت، بیش از ۱۰ کیلومتر در روز باشد. کفش خوب مدلی است که بند دار باشد و بتوان آن را با باز و بسته کردن تنظیم کرد و به تناسب فعالیت مورد نیاز، راهبری خوبی را در اختیار صاحب آن قرار دهد. برندهای خوب و لاکچری برای بهترین کفش های مجلسی و اسپرت دخترانه ۲۰۱۸ به شرح زیر توصیه شده است که به معرفی نیو بالانس و آدیداس و نایک ایر در این گفتار پرداختیم.