هر روز فعالیت متفاوتی انجام دهید

از سوی دیگر توجه داشته باشید که کفشهای ورزشی را هر چند وقت یک بار باید عوض کنید، چون صدمه دیدن نوک آن یا ساییده شدن پاشنه آن میتواند سبب بروز دردهایی در پا و کمر شود. به هر حال مدل کانپست جینا لایت که در کفش پوما مشاهده کردید یکی از ده ها فناوری جالبی است که پوما در سال های اخیر در طراحی و تولید مدل های خود به کار برده است. چرا که با یکی از حساس ترین اندام بدن یعنی پا که قلب دوم نام دارد در ارتباط است. فوتبال پرطرفدارترین رشته ورزشی است بر همین اساس بازار کفش این رشته مملو از مارکهای متعدد داخلی و خارجی اعم از مرغوب و نامرغوب است. این کمپانی در حال حاضر در بازار کفش های ورزشی مطرح بوده و درآمد سالیانه 250 میلیون دلاری دارد. وجود دارند که می توانید به راحتی در میان هر برند معروف و هر مدلی که مورد نظرتان است خریداری کنید و از کیفیت و زیبایی کفش های خود لذت ببرید.

عمدهترین ابزار هر ورزش بهویژه دویدن و پیاده روی کفش مناسب و استاندارد است. یکی از مهم ترین دسته های کفش های استوک کفش های ورزشی هستند چون این کفش ها برای شما این امکان را فراهم می کنند که برای هر رشته ورزشی که در آن فعالیت می کنید کفش هایی اختصاصی با استاندارد های لازم برای آن رشته ورزشی داشته باشید. یکی از بهترین مدل های مجلسی زنانه را همین برند تولید می کند. کفش های مخصوص دویدن آن شامل ADISTAR RIDE, ADISTAR SALVATION, ADISTAR CUSHION, ADIDAS SUPERNOVA CONTROL و امثالهم است که در زیر به شماری از کفش ورزشی های این برند اشاره شده است. انتخاب کفش مناسب برای ورزشکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لازم است تا کفش های شما استاندارد های لازم برای آن رشته را داشته باشد تا به هنگام تمرینات سخت و سنگین به پاهایتان فشار وارد نشود.

برای اینکه فریب فروشندگان سودجو را نخورید لازم است بدانید که کفش های استوک در مناطق مرزی کشور وارد می شوند و برای خرید کفش های استوک اورجینال لازم است که از فروشگاه های این مناطق خرید کنید و اگر شرایط سفر کردن به این مناطق را ندارید لازم نیست نگران باشید. همان طور که گفتیم، کفش ورزشی خوب مدلی است که از مچ پا شما به خوبی محافظت کند. ۹. کفش مخصوص پیاده روی زنانه اسیکس مدل Gel Kayano 25-1012a026: جنس زیره این کفش، ان ای وی ای است که باعث مقاومت در برابر سایش وکاهش فشارهای واردشده بر زانو و پا می شود، این کفش فروش خوبی در دیجیکالا داشته است. لوگوی کاپا تصویری از یک زن و مرد را به یکدیگر متصل می کند، نشان دهنده برابری مردان و زنان و حمایت متقابل آن ها است. خانه مد پرادا که در طراحی و تولید لباس های عروس و جامه های لاکچری بانوان به خصوص لباس سلبریتی های موسیقی و سینما، برندی نام آشنا برای لاکچری گردها به شمار می رود، در طراحی کفش نیز برای مردان و زنان فعالیت گسترده ای دارد.

برای خرید کفش خود باید خیلی دقت کرد و کیفیت را فدای قیمت نکرد. سایت رسمی وای تری را میتوان در این LINK مشاهده کرد. از دیگر برندهای معتبر کفش ورزشی جهان میتوان به شرکت آلمانی پوما اشاره کرد که در تولید محصولات ورزشی از جمله کیف و کتانی و پوشاک، یکی از بزرگان تولیدکنندگان به شمار می رود. یکی از ویژگی های مهمی که در کتانی های نایک و آدیداس مشاهده می شود ، سبکی آن است که در مدل PUMA BMW X-CAT DISC نیز شاهد هستیم. آسیب رسیدن به پاها با کفش های نامناسب در استفاده طولانی مدت اتفاق می افتد و ممکن است به گونه ای باشد که اصلا متوجه نشوید که مشکل از کفش هایتان بوده است.