چرا باید یک کفش ورزش جدید برای خودتان بخرید

برای موارد جدیتر، تزریق استروئید یا جراحی پا ممکن است به کاهش درد و تورم و اصلاح مشکل زمینهای شما (در صورت وجود) کمک کند. علائم مرتبط با نوروما شامل سوزش، درد و بیحسی در انگشتان پا است اما در موارد نادر بیماران ممكن است درد کف پا را نیز تجربه کنند. شاهد این مدعا خستگی، داغی و سوزش پا و شیوع انواع ناهنجاریها مثل انگشتان چکشی انگشت شست کج، ناخن فرو رفته، تاول و میخچه، بونیون، کفپای صاف و کفپای گود، پای پهن، کوتاهی آشیل و احساس کمر درد، مفاصل مچ، زانو و… امروزه این شرکت دارای بیش از ۵۰،۰۰۰ کارمند است و در زمینه تولید کفش ورزشی، لباس و گرمکن های ورزشی، تجهیزات و لوازم جانبی مانند توپ، راکت و دئودورانت فعالیت دارد. کارآفرین آلمانی موفق به نام آدولف داسلر، در سال ۱۹۲۴، برند پوما را با مشارکت برادر بزرگترش، رودولف داسلر، تاسیس کرد و فعالیت خود را با تولید کفش و صندل های راحتی مناسب برای استفاده روزانه، آغاز نمود.

بعضی از تولیدکنندگان کفشهای ورزشی بدون بند تولید میکنند که در دستهبندی کفشهای روزمره و اسپرت جای میگیرند. البته توجه داشته باشید که وقتی به کفش خود استراحت میدهید، آنها را در جایی خشک و خنک و بدون چروکیدگی و فشار نگهداری کنید. تا سیکل راه رفتن یا دویدن به صورت کامل انجام بگیرد. اين روشها شامل استراحت دادن به پا، بستن یخ روی پا به مدت پانزده تا بیست دقیقه، فشرده سازی پا با یك باند و بلند كردن پا حداقل دوازده اینچ بالاتر از قلب است. Hi-Tec در سال 1974 به وجود آمد. 3) وقتی کفش را پوشیدید بایستید و مطمئن شوید که در پنجه پا سه تا ۱۲میلیمتر از انگشت شصت پا فضای خالی وجود دارد.

هنگام دویدن و پیاده روی حتماً از جوراب استفاده کنید تا ضمن جلوگیری از عرق کردن و سر خوردن پا در داخل کفش، کفش با پا کاملاً جفتوجور شود. داروهای ضد التهاب و مسکن نیز گاهی اوقات برای درمان درد کف پا استفاده میشود. گاهی اوقات درد کف پا فقط به دلیل فعاليت بیش از حد پا مانند پیاده روی در مسافتهای طولانی، انجام حرکات تکراری پا برای مدت زمان زياد و ورزش کردن بیش از تواناییهای فعلی شماست. گاهی اوقات آسیب دیدگی پا مانند پیچ خوردگی، شکستگی استخوان و کوفتگی میتواند منجر به درد کف پا شود. تهیه کفش ورزش که امروزه به عنوان یکی از ابزار اصلی هر رشته ورزشی مطرح است برای اجرای بهتر ورزش بسیار مهم بوده و دارای سه کارکرد اصلی حفاظت از پا، راحتی و حمل وزن بدن است.به طور کلی عناصر آناتومیک و فیزیولوژیک به طور همزمان سبب حرکت موثر می شوند.درحرکت سه فاکتور حرکت ایمن، حرکت موثر و حرکت با کیفیت بسیار مهم است.

به عنوان مثال قدم گذاشتن روی چیزی که به ساختار پایین پای شما آسیب میرساند یا پیچاندن غیرطبیعی قوس کف پا در هنگام ورزش یا فعالیتهای ورزشی. 4 ـ تخت بیرونی یا خارجی کفش که امکان حرکت رو به جلو، کشش و جذب ضربه را داشته باشد. انعطاف پذیری مناسب کفش در ناحیه پنجه و تخت کفش در حرکات سریع رو به جلو، جانب و نزدیک تور به بازیکن کمک می نماید. تقریبا مانند کفش اسپرت دخترانه است که می توانید شما تیپ اسپرت با آن بزنید. فعاليت بیش از حد میتواند باعث خستگی عضلات و تاندونها و همچنین آسیبهایی مانند پارگی فاشیا شود كه در نهایت همه اینها میتوانند به درد قوس کف پا منجر شوند. داشتن پاهای چابک و فرز و همچنین محافظت متوسط، مهم است. وقتی آرتروز روی پاهای فرد تأثیر میگذارد، او اغلب برای جلوگیری از درد، سعی میکند سبک راه رفتن را اصلاح کند و فشاری روی پای آسیب دیده خود وارد نکند.