چرا پوشیدن کفش مناسب حین ورزش مهم است ؟

از آن جایی که هر دو شرکت قصد دارند به صورت دیجیتالی کسب و کار خود را تغییر دهند، نایک در حال تمرکز کردن بر روی مواد جدید برای تولیداتش است، در حالی که به نظر می رسد آدیداس با در اختیار گذاشتن برندش برای مصرف کنندگان و دیگر طراحان، بر روی طراحی تمرکز کرده است. آدیداس با این که یک برند بزرگ در منطقه است، معتقد است آمریکای شمالی، بیشترین پتانسیل پیشرفت را در آینده دارد. بعضی از مواردی را که شخص باید در هنگام انتخاب کفش برای ورزش در نظر بگیرد بیانشده است. بنابراین برای شما مدل های کفش ورزشی شیک و لاکچری در ادامه معرفی می کنیم.

هر دو شرکت در یک برنامه ی استراتژیک می باشند که تا سال 2020 ادامه دارد. نایک قصد دارد تا هرساله سود حاصل را با سرعت بخشیدن به افزایش درآمد، تا سال 2020 دو برابر کند. سهام داران هر دو شرکت از سهام خود سود قابل توجهی به دست می آورند، اما سهام داران آدیداس رشد ثابت بیشتری در پرداخت سود سهام نسبت به سهام داران نایک در طی چندین سال گذشته داشته اند. سه مولفه ای که منجر به محبوب تر شدن برند می شوند عبارت اند از سرعت، شهر ها و منبع آزاد است. استفاده از کفشهایی که دارای چسبک میباشند به هیچ عنوان در ورزش توصیه نمیشود به علت اینکه چسبکها نمیتوانند نیروهای وارده را در هنگام تغییر جهت ورزشکار، برخوردها و اتفاقات را بهدرستی خنثی کنند و احتمال بروز صدمه به مچ را افزایش میدهند. انجمن ارتوپدی آمریکا همیشه به ورزشکاران توصیه می­کند از کفش­های استاندارد برای ورزش و دویدن استفاده کنند زیرا کفش نامناسب و غیراستاندارد از عوامل اصلی آسیب مچ پا و مفاصل در هنگام دویدن است.

اما از کجا باید بدانید کفشی که برای ورزش و دویدن انخاب کرده و استفاده می­کنید، استاندارد و برای پاهای شما مناسب است؟ اگر کفشی بپوشید که برای پاهایتان تنگ است و هنگام پوشیدن مجبور می­شوید سر انگشتان خود را کمی جمع کنید، پاها و انگشتان­تان به مرور دچار آسیب­های شدیدی مانند سیاه شدن انگشتان و کبودی و از بین رفتن ناخن­ها خواهد شد و اگر این آسیب­ها کنترل نشود، انگشتان دچار آسیب­های شدیدتری مانند سختی پوست در اطراف ناخن­ها خواهند شد. اگر شما نمی­توانید انگشتانتان را به راحتی داخل کفش حرکت دهید، باید از پوشیدن آن برای هرگونه فعالیت و ورزش خودداری کنید. آدیداس چه راهبرد هایی برای آینده دارد؟ نایک چه راهبرد هایی برای آینده دارد؟

اگر کفش گشاد باشد پاهای شما داخل کفش لیز می­خورند و عضلات مجبور می­شوند برای جلوگیری از لغزش پا داخل کفش، سفت ­شوند و پاشنه ملتهب می­شود تا از لیزخوردن پا داخل کفش جلوگیری کنند. اگر میخواهید سنگین ترین وزنههایی را که می توانید ددلیفت کنید، مسلما چیزی که نمیخواهید با آن مواجه شوید، لرزش پاها است! بعد از خواندن این مطلب می توانید بدون دلهره و تردید برای خرید اقدام کنید. بهمنظور تست تناسب کفشها برای پاهایتان قبل از خرید با آنها راه بروید، بدوید. آسیبهای ناشی از عدم استفاده کفش مناسب میتواند تلاشتان در کاهش وزن یا تناسب اندم را از بین ببرد.