چگونه کفش ورزشی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

کفش ورزشی و حتی مجلسی جنس اصل دارای کفی طبی میباشد که باعث میشود هنگام پیاده روی و فعالیت در پا ها درد کمی احساس شود و بعد از فعالیت نیز خستگی به کم ترین حد ممکن خود برسد. شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پاافزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبتهای شخصی و لوازم لوکس فعالیت میکند. این گفتار تلاش دارد تا شما را با موضوعات مهم در این زمینه یاری کند. یادتان باشد که یکی از بهترین و مهم ترین روش های تشخیص محصولات اصل نایکی یا تولیدات تقلبی، تطبیق مشخصات فنی منتشر شده در سایت نایکی دات کام یا مشخصات ظاهری کالا در فروشگاه است. راستی آزمایی کند و تولیداتی در اختیار مشتری قرار دهد که امکان مرجوع شدن دارد و از طرفی، مشخصات فنی ارائه شده در سایت درباره محصول انتخابی شما، با فاکتور، تطبیق دارد. سیاست های قیمت گذاری نایک علاوه بر رقابتی بودن شاخص انعطاف پذیری را نیز دارا خواهند بود و به همین خاطر حق انتخاب همیشه همراه مشتری خواهد ماند.

جعبه های کفش نایک با ساختاری استاندارد و همراه شماره سریال عرضه می شوند. اگر شما نتوانید تفاوت مشخصی را بین کفش ها پیدا کنید, باید سراغ شماره سریال کفش که زیر زبانه ی آن قرار دارد بروید. برخی از سایت ها، سیاست مرجوعی کالا دارند که اگر شما از این کالا راضی نبودید، در شرایطی آن را برگردانده و پول خود را دریافت کنید. فروشگاه ورزشی پریماشاپ با مجموعه کاملی از کفش فوتسال در خدمت شماست تا بتوانید به سادگی ،خرید کفش فوتسال خود را از میان کفش های سایت ما، انجام دهید. از فروشنده بخواهید تا اصالت خود را اثبات کند.

اما این روزها در کشور ما و با توجه به تحریمهای ظالمانه، تقریبا هیچ برند ورزشی در ایران نمایندگی فروش مستقیم ندارد و تمام محصولات اصلیِ موجود در فروشگاه های سطح شهر که گاهاً با آنها برخورد میکنیم و به لطف بیاطلاعی آنها را تشخیص نمیدهیم، همگی توسط یک شخص سوم به کشور وارد شدهاند و نه توسط برند اصلی. هر فروشنده رسمی محصولات این برند ، دارای تاییدیه نمایندگی از شرکت اصلی است. یکی از فاکتورهای اصلی برای تشخیص اصل بودن کفش نایک، قیمت محصول است. به طور کلی، یک کفش نایکی که قیمت آن نصف است، احتمالا تقلبی است.

اولین موضوعی که هر کسی هنگام خرید کفش به آن توجه میکند, ظاهر آن است. از خرید کفش های نایکی که قیمت بسیار پایین تر از ارزش طبیعی خود هستند ، اجتناب کنید. احتمالا با خود بگویید که این کار بسیار سخت است اما این گونه نیست و با کمی تحقیق و دقت میتوانید به راحتی کفش فیک را از اورجینال تشخیص دهید. دوخت کفش را بررسی کنید، دوخت باید دقیق باشد، هرچه قدر دقت دوخت بالاتر باشد کیفیت کفش نیز بالا خواهد رفت. چنین سایت هایی را همواره در گوگل و یاهو بررسی کنید تا نظر دیگر پرتال ها را درباره خدماتشان به مشتری، بررسی کنید. یکی از بهترین راه ها برای خرید محصولات اصل نایکی ، مراجعه به سایت های رسمی فروش محصولات این برند آمریکایی است. هیچ کفش واقعی این برند آمریکایی وجود ندارد که سفارشی یا نمونه باشد! این کالاها به هیچ وجه ارزان نخواهند بود و هیچ فروشنده ای نمی تواند با استفاده از تخفیف های گزاف، حاشیه سود خود را از بین ببره.