چگونه کفش ورزشی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

طوق جنس مشابه با بدنه دارد. اما کفشهای های کپی یا به اصلاح فیک بازار، قیمت به مراتب پایینتری نسبت به مدل مشابه خارجی دارند. برخی از کفشهای ورزشی طوق تنگتری دارند. یکی از مهمترین دغدغههای دوندهها و ورزشکاران ایرانی، تشخیص کفش اصل از فیک یا تقلبی است. کفشهای فیک و تقلبی در کارگاهها و تولیدیهای کوچکی که اکثرا در چین هستند تولید میشوند، اما تولیدهای برندهای مطرح دنیا که کفشهای اورجینال دویدن و ورزشی را تهیه میکنند، از گروهی از مهندسین، طراحان برتر و بهترین مواد مرغوب همراه با خط تولید حرفهای استفاده میکنند که باعث میشود هر کفش وزن مشخصی موردنظر آنها را داشته باشد. به عبارت ساده تر زمانی که کفش را در دست میگیرید خواهید فهمید که چقدر در تولید آن دقت به خرج داده و از چه موادی برای تولیدش استفاده شده. در کفش ورزشی انگشتها باید کمی آزاد باشند و جلوی کفش از این ناحیه فاصله داشته باشد.

معمولا از تولید انواع کفش کوهنوردی مردانه و کفش کوهنوردی زنانه حرفهای طوق کمی تنگتر طراحی میشود تا کفشها کاملا به پا بچسبند. هستند. در صورت یافتن کوچک ترین تفاوتی, حتی اضافی و کمی یک نقطه ی کوچک مطمئن باشید که جنس تقلبی و فیک میباشد. جنس اورجینال حتی جعبه اش نیز متفاوت است. به همین دلیل در انتخاب سایز کفش ورزشی توصیه میشود به گشاد بودن کفش دقت و حتی یک سایز بزرگتر را به خصوص برای فعالیتهایی مثل کوهنوردی انتخاب کنید. ابعاد طوق ربطی به سایز کفش ندارد و ممکن است با این که سایز مناسبی انتخاب کنید با این مشکل مواجه شوید. بر روی جعبه های اصل شماره سریال, سایز کفش, رنگ و… ممکن است در برچسب, جای بارکد و شماره سریال عوض شده باشد و یا اندازه فونت کوچک و بزرگ یا اعداد و خطوط کم و زیاد باشند. بیشتر اسنکیرهای جعلی، درست به اندازه پا شما نیست.

رویه کفش به چه شکل است و تراکم طرح مورد نظر میزان کیفیت و دقت اجرای آن رو کفش همگی نکات فنی ریزی هستند که باعث ایجاد همان تفاوت قیمت تمام شده میشوند. دویدن مادر تمام ورزشهای دنیا است؛ اما با هر کفشی نمیتوانید بیشترین بازدهی را از دو و پیاده روی داشته باشید. کفشهایی که برای پیاده روی روزانه تولید میشوند همه کاره هستند و در صورتی که محصول اصلی خریداری کنید بیشترین ماندگاری را بین سایر کفشها دارند. اگر قصد خریداری کفش به صورت آنلاین را دارید، از فروشنده بخواهید که عکس محصول را برای شما بفرستد. بر همین اساس و شکل قوس پا است که خرید و انتخاب کفش مناسب رانینگ صورت میگیرد. خرید کفش های «آدیداس» در رنگ های سفید، مشکی، طوسی، آبی، قرمز و صورتی از سایت دیجی استایل امکان پذیر است و در حراج های مختلف این فروشگاه می توانید محصولات این برند را باقیمت های مناسب تری تهیه کنید.

کفه های بیش تر کفش های ورزشی جعلی نایکی ، احساس پلاستیکی و کشش زیادی ندارند، در حالی که کفش واقعی نایکی دارای پایه لاستیکی BRS 1000 می باشد. اما خوشبختانه با روشهای زیادی میتوان از اصلبودن و اورجینالبودن کفش دویدن یا کفش ورزشی مطمئن شد که امروز میخواهیم به شما کمک کنیم به راحتی بتوانید این کفشها را از کفشهای تقلبی تشخیص دهید. در علم ورزشی و بیومکانیک تمام حرکات بدن از جمله در طول دویدن بررسی میشود و تولید کفشهای رانینگ هم با بررسی همین علوم صورت میگیرد. طبق علم بیومکانیک هنگام دویدن قوس طولی داخلی پا باید کاهش پیدا کند و برآمده شود تا بدن تمام حرکات را اجرا کند و همزمان تعادل خود را حفظ کرده باشد. یاد میشود در بازارهای جهان سوم و یا کشورهایی که قدرت خرید مردم به دلیل افزایش ارزش دلار کاهش پیدا کرده است، بیشتر میشود. در صورتی که قوس پا از حد معمول کمتر باشد پا بیشتر به داخل جمع میشود و اگر قوس پا از حد معمول بیشتر باشد پاها هنگام حرکت به سمت بیرون متمایل میشوند.