چگونه کفش ورزشی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

خرید کفش های «آدیداس» در رنگ های سفید، مشکی، طوسی، آبی، قرمز و صورتی از سایت دیجی استایل امکان پذیر است و در حراج های مختلف این فروشگاه می توانید محصولات این برند را باقیمت های مناسب تری تهیه کنید. زیره ی کفش های فیک اما به طور معمول از پلاستیک نامرغوب و رنگ شده ساخته میشوند. در همین موقعیت نقص بزرگ کتانی های ورزشی مخصوص دو دیده شد. تمام حرکات پاها و پرونیشن آن هنگام حرکات ورزشی به قوس پا مربوط میشود. در علم ورزشی و بیومکانیک تمام حرکات بدن از جمله در طول دویدن بررسی میشود و تولید کفشهای رانینگ هم با بررسی همین علوم صورت میگیرد. طبق علم بیومکانیک هنگام دویدن قوس طولی داخلی پا باید کاهش پیدا کند و برآمده شود تا بدن تمام حرکات را اجرا کند و همزمان تعادل خود را حفظ کرده باشد. کتونی های اسپرت زرنگی که تولید می شوند هم کتونی های خیلی با مدل های همه پوش و متداول هستند مانند انواع کتانی های ZX و مواردی از این قبیل که فقط طرح های خیلی خاصی بر روی آن ها اضافه شده است تا هم خاص باشد و هم خیلی هزینه بر نباشد.

طرح های اورجینال کفش نایک با دقت و ظرافت های خاصی تولید می شوند. فوم هایی که در کفش های اصل قرار دارند بجز محافظت در برابر ظربه به پا ها فضای راحتی را میدهند تا بعد از ورزش و فعالیت و پیاده روی های طولانی نیز درد و خستگی بسیار کمی در پا ها احساس شود. امروزه کارگاههای تولیدی بیکیفیت زیادی کفشهای فیک را روانه بازار میکنند که عمدتا در چین در حال فعالیت هستند و متاسفانه بعضی از سودجویان آنها را به افراد زیادی با برچسب کفش اورجینال یا اصل میفروشند. شماره SKU را در جعبه و برچسب داخل کفش را بررسی کنید. با اینحال حتی اگر کفش جعبه مناسبی هم داشت، به راحتی میتوانید با شناسه حک شده روی بدنه جعبه از صحت آن مطمئن شوید.

اگر احساس میکنید با یک کفش بهتر میتوانید راه بروید و دویدن با آن کمتر شما را خسته میکند تا حد زیادی به جنس و حالت کفی بستگی دارد. در صورتی که قوس پا از حد معمول کمتر باشد پا بیشتر به داخل جمع میشود و اگر قوس پا از حد معمول بیشتر باشد پاها هنگام حرکت به سمت بیرون متمایل میشوند. از آن جایی که به سبب ناهنجاری قوس پا ممکن است پاها بیش از حد معمول به داخل یا خارج جمع شوند، لزوم انتخاب هوشمندانه و دقیق کفش رانینگ مناسب بیش از پیش مطرح میشود. معمولا بیشتر کفشهای اصلی از کفی سه بعدی و حرفهای برای داخل کفش استفاده میکنند که حاوی لوگو یا مدل کفش نیز میباشد.

تمام این ساختارها به کاهش فشار ورودی بر پا هنگام دویدن کمک میکنند و باعث میشوند احساس راحتی بیشتری داشته باشید. دویدن مادر تمام ورزشهای دنیا است؛ اما با هر کفشی نمیتوانید بیشترین بازدهی را از دو و پیاده روی داشته باشید. استفاده از کمپین های تبلیغاتی گسترده در سراسر دنیا و مسابقات حرفه ای، برند نایک را در جایگاهی ویژه قرار داده. در همه کارخانهها و برندهای مطرح دنیا شامل: پوما، آسیکس، آدیداس، نایک، بروکس، سالومون و … کفش آدیداس دارای مدل های متنوعی است که هر ساله مدلهای جدید و متنوع هم اضافه میکنه فروشگاه اینترنتی کتونی و کفش بهترکالا همیشه سعی داره تا همه مدل های آدیداس وارد کنه آدیداس الترابوست ، زد ایکس .