چگونه کفش ورزشی مناسب بخریم؟

۸. کفش مخصوص پیاده روی زنانه ریباک مدل INSTALITE RUN: کفی این مدل کفش قابلیت ارتجاعی دارد و از تکنولوژی Memory Tech پیروی می کند که و پس از چند بار پوشیدن کفش فرم و قالب پای شما را می گیرد. این کفش زنانه، نزد کیت میدلتون محبوبیت فراوانی دارد و ایشان دلیل خوبی برای انتخاب و پوشیدن این نوع کفش دارند. 1. کتانی ورزشی روزمره زنانه ریباک سری Classic مدل BD3402: جنس رویه این کفش از جیر تهیه شده است که باعث گردش هوا می شود، همچنین زیره انتهایی کفش از فوم سبک ساخته شده است که باعث سبک بودن کفش شده و آن را به یکی از انتخاب های اصلی ما تبدیل کرده است.

۷. کفش مخصوص پیاده روی زنانه سالومون مدل MT 408058: این کفش از یک برند بسیار معتبر بوده و کاملا اصل می باشد که در کنار ظاهر بسیار زیبایی که دارد، یکی از بهترین کتانی های ورزشی زنانه برای پیاده روی محسوب می شود. این کفش سبک و راحت با دارا بودن کفی لاستیکی مناسب و منعطف و روکش نخی مناسب و محکم، آن را برای انجام هر نوع فعالیت از جمله پیاده روی با دوستان مناسب کرده است. امروزه ورزشکاران، بیشتر و بیشتر به سمت خرید این نوع کفشها رو میآورند زیرا با این کفشها میتوانند در بیش از یک نوع فعالیت ورزشی و تمرین بدنی شرکت کنند. بیش از ۱۰۰ سال است که این شرکت در حال فعالیت است. یکی از بازدید کنندگان سایت آمازون می گوید:”من در هفت سال گذشته از این کفش زنانه استفاده کرده ام و این یکی از بهترین کفش هایی است که تا کنون تجربه کرده ام”.

این کفش ها دارای کفی لاستیکی با دوام و بافت دار هستند که به ثبات پاهای شما کمک می کند و برای هر نوع سطحی نیز مناسب هستند. این نوع کفش های زنانه از هر جهت مناسب و راحت می باشند و همچنین از این قابلیت برخوردار هستند که بتوانید شستشوی آن را با آب و لباسشویی انجام دهید. در این مطلب کفش های ورزشی از 6 سال تا 16 سال معرفی می کنیم، اگر برای دختر خانم های بزرگ تر می خواهید می توانید کفش ورزشی زنانه را مشاهده کنید. درآمد این شرکت در یک رشته خاص در سال 2009 به میزان 856 میلیون دلار بوده است. یکی از داوران نوردستروم(Nordstrom) می گوید:”من یک کفش نقره ای متالیک از این نوع خریداری کرده ام ، احتمالاً این راحت ترین کفشی است که تا به حال از آن استفاده کرده ام”. تردمیل به طور نامحسوس، کفش های شما را فرسوده می کند، بنابراین کفشی انتخاب کنید که کمی سبک تر و ارزان تر باشد.

کفشی که کهنه نمی شود. این کفش ها دارای انعطاپذیری زیادی هستند بطوریکه همانند یک جوراب، راحت پای شما را می پوشاند، اما هرگز به پای شما فشار نمی آورد. پاشنهی پایتان باید به راحتی در کفش قرار گیرد، اما نباید خیلی تنگ باشد. این کفش ها با دارا بودن روکش های لاستیکی و ژل مانند با هر گام شما، ضربه های ناشی از آن را جذب خود می کند. کفشهای مخصوص این ورزش به نوعی تعبیه شدهاند که ثبات بالایی روی زمین دارند و نامتعادلی ناشی از حرکات فراوان را دفع میکنند. ب: رویه کفش باید دارای منافذی برای عبور هوا باشد استفاده از کفش هایی که دارای رویه هایی با منافذ فراوان می باشند در تهویه کفش برای خنک شدن پا و همچنین جلوگیری از بیماری های قارچی مناسبتر می باشد.