کفش تکواندو باید چه مزایا و ویژگی هایی داشته باشدتا به ما اسیب نرسد؟

قیمت این محصولات به صورت هفتگی به روز می شود، برای آگاهی از قیمت روز هر محصول و خرید آن روی تصویر یا دکمه زیر هر آیتم کلیک کنید. نایک و آدیداس هر دو دنبال این اند تا درآمد و سود خود تا در طی سال های آینده افزایش دهند. آدیداس در حال حاضر بر اساس یک برنامه ی استراتژیک کار می کند که ” سال جدید را بساز ” نام دارد و تا سال 2020 ادامه خواهد داشت. هر دو شرکت در یک برنامه ی استراتژیک می باشند که تا سال 2020 ادامه دارد. شرکت در حال حاضر برای رسیدن به اهدافش بر اساس برنامه ای فعالیت می کند که قرار است تا سال 2020 به پایان برسد. نایک بر روی دوبرابر کردن نوآوری در عملکرد و پوششاک ورزشی هدف گذاری کرده است. برای زنجیره ی تامین، نایک بر روی درست کردن طرح و زمان تحویل با رسیدگی کردن به منابع بهتر، خودکارسازی، روش های درست کردن و نزدیک کردن کارگاه ها به بازار هدف گذاری کرده است.

اطمینان پیدا کند که کار آنقدر عملکرد خوبی دارد که بتواند سهم بازار را به دست بگیرد. نایک بیشتر تمایل به پیشرفت در چین دارد در حالی که آدیداس به دنبال این است که سهم بازار خود را در آمریکای شمالی بیشتر کند. برای انتخاب کفش به نکات عمومی ای که برای همه کفش ها وجود دارد در مقاله کفش خوب چه ویژگی هایی دارد ؟ امروزه تاثیر ورزش و فعالیت بدنی در سلامتی و تناسب اندام برای همه امری آشکار و غیرقابل انکار است اما انتخاب کفش مناسب برای ورزش اهمیتی به اندازه خود فعالیت بدنی و چه بسا بیش­تر دارد.

سرعت به مسئله ی مد روز و در دسترس بودن اجناس اشاره دارد. هر روز فعالیت متفاوتی انجام دهید. اگر کفش استانداردی انتخاب کرده باشید نشانه­های آورده شده در ادامه مقاله را احساس نخواهید کرد اما اگر هر کدام از این نشانه­ها را حس کردید، بدانید کفش شما مناسب نیست و به فکر یک جفت کفش مناسب­تر برای ورزش باشید. شاید یک جفت کفش نامناسب، صدمهای به شما وارد نکرده باشد، اما مطمئن باشید که آسیب خواهید دید. پاشنه کفش: برای راحی خودتان، کفشی را انتخاب کنید که پاشنه خیلی ضخیم نداشته باشد، چون بعد از مدتی استفاده احساس ساق درد بعد از پیاده روی خواهید کرد. اگر کفشی که می­پوشید برای پاهایتان گشاد باشد، بعد از مدتی فعالیت عضلات پاهایتان سفت می­شوند. و از آنجایی که زمین زیر پایتان می تواند متفاوت باشد، به دنبال کفش میانه ای باشید که دارای ضربه گیر و وزن متوسطی باشد. کفش بسکتبال: حرکت به جلو، توقف های ناگهانی و حرکات به پهلو اساس حرکت در رشته بسکتبال است.از این رو ساق کفش باید نسبتا بلند و پاشنه آن مستحکم باشد، برای به حداقل رساندن اصطکاک درون کفش نیز کفش های دولایه بدون پاشنه مناسب بسکتبال است.

کفش غیراستاندارد به تاندون و مچ فشار وارد می­کند و شما برای خنثی کردن این فشار ناچارا شیوه حرکت یا سرعت خود را تعییر می­دهید. انجمن ارتوپدی آمریکا همیشه به ورزشکاران توصیه می­کند از کفش­های استاندارد برای ورزش و دویدن استفاده کنند زیرا کفش نامناسب و غیراستاندارد از عوامل اصلی آسیب مچ پا و مفاصل در هنگام دویدن است. برای زیرکفش نیز باید ابری نازک وجود داشته باشد و برای محافظت هرچه بیشتر از مچ پا در هنگام اجرای حرکات این نوع کفشها دارای ساقی بلند هستند. پوشیدن کفش غیرمناسب در هنگام ورزش می­تواند باعث آسیب­های جسمی مانند پیچ خوردن پا، رگ­به­رگ شدن و در رفتگی و …