کفش مناسب ورزش چه ویژگیهایی دارد؟

این دستگاهها برای تمرینات سبک طراحی شدهاند، بنابراین فشار کمتری بر مفاصل شما وارد خواهد شد. از آنجایی که در این ورزش حرکات خیلی پر سرعت وجود ندارد، کفش های محکم وسیله ای برای محافظ از پاها، زانوها و ران هایتان می باشد، وجود ضربه گیر در این نوع تمرین، اهمیت کمتری دارد. این برند در سال ۱۹۶۴ به دست مربی تیم فوتبال دانشگاه اورگان آمریکا، بیل بُوِرمن و مشارکت شاگرد او به نام فیل نایت پایه گذاری شد. پس بهتر است هنگام خرید کفش ورزشی یک برند خاص را ملاک انتخاب خود قرار ندهید. همچنین در لایه میانی کفش کپسول های گازی قرار دارد که از پای شما در برابر ضربات و فشار جلوگیری می کند، همه این ویژگی ها در کنار قیمت مناسب، این محصول را به یکی از بهترین کتانی های زنانه برای پیاده روی تبدیل کرده است.

دوندهها وقتی با شدت ملایمی ورزش میکنند، مثلا هنگامی که قرار است ۴۰ دقیقه پیاده روی تند داشته باشند، به ثبات زیادی احتیاج ندارند. اندازه: اگر کفشتان کوچک باشد، انگشتان پاهایتان جمع شده و درد میگیرد، و اگر هم برایتان بزرگ باشد ثبات و پایداری کافی برایتان بوجود نخواهد آورد. این کفش ها باید ترکیبی از ویژگی های کفش های فوق را داشته باشند، یعنی انعطاف پذیری در ناحیه پنجه و استحکام و ثبات در پاشنه. 3. کفش مخصوص پیاده روی زنانه نایکی مدل Air 200: نایک ایر با قابلیت لایه گذاری در زیر پاشنه پا، فشار را تاحد زیادی از روی ستون فقرات و پا برمی دارد و همین ویژگی باعث شذه است که در پیاده روی طولانی مدت احساس خستگی نکنید. اما بهتر است در طول هفته، بعضی از روزها و برخی مسیرها را از کفشهای دیگرتان استفاده کنید تا کفش ورزشی مورد علاقهتان زود فرسوده نشود و کمی استراحت کند.

کفشهای مناسب و متناسب با فعالیتی که انجام میدهید، بپوشید. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی و اطلاعرسانی دانشگاه بیرجند، این کفش پس از انجام تستهای آزمایشگاهی موفق به کسب گواهی ثبت اختراع از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی شد. این کفش زنانه دارای سیستم بیرونی با دوام که شوک حاصل هر ضربه پا را جذب می کند، و کفی کفش احساس نرم و لطیفی را برای کف پا تضمین می کند. یک جفت کفش خوب، دویدن طولانیتر را آسانتر میکند، پس مطمئن شوید کفشی میخرید که مخصوص دویدن طراحی شده است. کفش خوب، میتواند به شما کمک کند تا وضعیت ایستادنتان صحیح شود، که در اینصورت آسیبپذیریتان هم کاهش پیدا خواهد کرد. بیس بال، فوتبال و فوتبال آمریکایی هم ورزشهایی هستند که در آن میدوید و ناگهان تغییر مسیر میدهید، بنابراین کفش مناسب این ورزش ها علاوه بر زیرسازی خوب، کشش خوبی هم نیاز دارد. این سفتی در کفشها به طور سنتی با استفاده از یک ساق کامل ایجاد میشود ولی برخی تولیدکنندگان از فیبر کربن برای ایجاد سفتی مورد نیاز استفاده میکنند.

درست است که تمرینات، سبک هستند، اما هنوز هم مفاصل شما به کار گرفته میشوند، حتی بیشتر از هنگامی که میدوید. کفش های فوتسال بدون میخ های تعویضی هم پر فروش هستند و نداشتن میخ تعویضی تفاوت چندانی در کیفیت بازی شما ایجاد نمی کند. بخش محافظ پاشنه باید به اندازهای سفت باشد که به پایداری پا کمک کند. شاید به توان به جرائت گفت که مهمترین بخش یک کفش کف آن می باشد. بهتر است قبلا با کفشی که برای مسابقه استفاده می­کنید حدود 100 مایل را طی کرده باشید تا قلق کفش و راحتی یا غیراستاندارد بودن آن دست­تان آمده باشد. ما در فروشگاه اینترنتی علی ویترین مفتخر به همکاری با برترین آنان هستیم تا لذت یک خرید مطمئن و آسان را به شما مشتریان عزیز هدیه کنیم. بنابراین خیلی مهم است که شما روی چه سطحی ورزش می کنید. اگر از کفش استوک فوتبال برای ورزش والیبال استفاده کنید به فرم پای خود آسیب میزنید.