کفش مناسب ورزش چه ویژگیهایی دارد؟

گویا ورزش کردن بدون کفش به انسان احساس آزادی میدهد. کفش های پیاده روی بدون ساق نسبت به کفش های ساق دار از وزن سبک تری برخوردار هستند و در نتیجه احساس خستگی و فشار خیلی کمتر به پاها وارد می شود. این مشكل میتواند به دليل عواملی مانند پوشیدن کفش پاشنه بلند یا کفش نامناسب، اضافه وزن زیاد، ورزش بیش از حد یا انجام فعالیت بدنی که بدن شما برای آن آماده نیست و برخی از ناهنجاریهای پا (مانند کف پای صاف یا قوس بیش از حد پا) باشد. برند سنت لورن در سال ۱۹۶۱ میلادی تاسیس شد و از برندهای لاکچری تولید محصولات پوشا ک و آرایشی و بهداشتی و کیف و کفش است. تصویر بوت های لاکچری سنت لورن که بیش از یک هزار یورو قیمت دارد.

اینستاگرام سنت لورن فرصت خوبی است که با مدل های جدید این خانه مد آشنا شوید. کفش ها و کتانی های اسپرت الکساندر مک کویین در طرح ها و رنگ های مختلف چند سالی است که با استقبال کفش بازهای ایرانی مواجه شده و البته از گران ترین مدل های بازار به شمار می رود. برای مشاهده جدید ترین طرح و مدل های رنگارنگ کامن پراجکتز به سایت اینترنتی آن در این نشانی مراجعه کنید که مدتی است به فهرست مدل های مورد علاقه لاکچری گردهای ایرانی وارد شد. برای مشاهده کفش های به نسبت گران این برند به سایت اینترنتی راف مراجعه کنید. شرکت بالنسیاگا در سال ۱۹۱۵ میلادی توسط کریستوبال بالنسیاگا اسپانیایی تاسیس شد و در تولید عطر و محصولات لاکچری به خصوص کیف و کفش فعالیت دارد. شاید برایتان جای سوال باشد که انتخاب یکی از این دو مدل چه محاسن و معایبی دارد. برند فندی هم اکنون یکی از شرکت های اقماری غول آرایشی جهان یعنی LVMH است.

محصولات این برند از گران ترین محصولات کفش در میان ۳۳ برند معروف جهان محسوب می شود. کتانی کامن پراجکتز، از جمله برندهای لاکچری طراحی و تولید کفش جهان است که در سال ۲۰۰۴ میلادی تاسیس شده و به عنوان شرکت تولید کفش ایتالیایی و آمریکایی لوکس به شمار می رود. از محصولات معروف آن میتوان به: PAUL SMITH FLEMING LEATHER, PAUL SMITH ERNEST DERBY, PAUL SMITH CONEY LEATHER, PAUL SMITH WOOSTER LEATHER, PAUL SMITH LOGO اشاره کرد. خانه مد لاکچری ایتالیایی FENDI در زمینه طراحی و تولید کیف و کفش های لوکس و گران فعالیت زیادی را از سال ۱۹۵۲ میلادی آغاز کرده و از طراحان ارشد او میتوان به کارل لاگرفلد آلمان، رهبر خانه مد شانل و سیلویا وینتورینی فندی اشاره کرد. استفاده از کفش نامناسب چیزی جز درد و عوارض چیزی نصیب ما نمی کنه. اگر شما هم نظر و صحبتی در مورد انتخاب مطلوب یک کفش ورزشی مناسب دارید خوشحال میشویم در بخش کامنت ها برای ما به اشتراک بگذارید.

تکنسینهایی که در آزمایشگاه طراحی و ساخت کفی و کفش طبی کار میکنند، با استفاده از قالب تهیه شده از پای بیمار و نرمافزارهای رایانهای، یک کفی اختصاصی برای او طراحی میکنند که فشارهای ناشی از بدشکلی پا را خنثی کرده و یا ناهنجاریهای آن را اصلاح کند. انداختن کفی اضافه در کفش باعث ایجاد عایق اضافه و سطح اتکاء بهتری میشود. سعی کنید کفش مورد نظرتان را بعد از یک تمرین در پایان روز امتحان کنید. ورزشهای داخل سالن شامل بسیاری از حرکات انفجاری جانبی یا پهلو به پهلو است که به این معنی است که یک کفش مخصوص دویدن با کف ضخیم ناپایدار است و می تواند منجر به آسیب شود.