کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

کفی کفش بخش مهمی از آن است. تفاوت دو محصول تنها در رنگ آنها بوده بنابراین حتی نوشته های اطراف کفش (مکان نوشته ها و شکل آنها) یا هر ویژگی دیگری باید ثابت باشد. حتی کیفیت جعبه کفش را بررسی کنید، کارتٌن کفش باید شامل اطلاعات داخل زبانه کفش باشد. اگر شماره ساخت محصول با شماره ساخت روی جعبه تطبیق نداشت بدون تردید کالا تقلبی است. همیشه در جعبه های کفش نایک، شماره ساخت حک شده است. کفش ورزشی ارزان هرگز نمیتواند راه حلی مناسب برای ورزش باشد زیرا که ممکن است آسیب های وارده به بدن شما بسیار هزینه سنگین تری داشته باشد. کفش نایک به همراه کتانی های ورزشی از به کارگیری الیاف های سبک تا طرح های جدید تولید و ساخته می شوند. طرح های اورجینال کفش نایک با دقت و ظرافت های خاصی تولید می شوند.

در سال 1963 بود که فیل نایت یکی موسس های نایک سفری به ژاپن انجام داد؛ تحت تاثیر شرکت تایگر یکی از سازندگان کفش های ورزشی قرار گرفت. به همین خاطر بورمن تمرکز ویژه ای روی کتانی ها انجام داد. یک شرکت تولید کننده محصولاتِ تقلبی، برای پایین نگه داشتن قیمت تمام شده، بسیاری از این کار ها را انجام نمیدهند، مواد با کیفیتی را استفاده نمیکنند و دقت برند اصلی در تولید را ندارند. در نتیجه قیمت تمام شده محصولاتِ اصلی بسیار بالا تر خواهد بود. این یعنی ارائه طرح های با کیفیت بالا زمان زیادی از کمپانی سازنده می گیرد و به همین خاطر کپی کردن آنها ساده ترین راه برای به فروش رساندن محصول است. پیش تر بورمن به همراه نایت، کفش های وارداتی از ژاپن را دربازار آمریکا عرضه می کردند. بورمن اصل سبک بودن و در عین حال مقاوم بودن را برای طراحی یک کتانی ورزشی استاندارد در نظر گرفت.

پشتکار بورمن همراه نایت باعث شد تا کمپانی به ثبات برسد و برنامه های توسعه در کم ترین زمان ممکن اجرایی بشوند. کفش نایک در بیش از 130 کشور دنیا عرضه می شود و هرساله مدل های جدید در قفسه های فروشگاه قرار می گیرند. استوک های ویژه ای که برای کفش فوتبال مخصوص چمن مصنوعی طراحی شده است به شما این امکام را میدهد تا در زمین چمن مصنوعی سر نخورید و از حداکثر قابلیت های خود استفاده کنید.تمام مدل های کفش چمن مصنوعی موجود در فروشگاه را اینجا ببینید. خصوصا قیمت کفش مورد نظر را از اینترنت و فروشگاه اصلی آن بیابید، آن را به ریال تبدیل کنید و کمی سود فروش نیز به آن اضافه کنید تا حدود قیمت آن را بدانید. این کفش ها تنها کمی از نظر کیفیت نسبت به نمونه اصلی پایین تر هستند اما قیمت مناسبی دارند.

پس تولید چین بودن یک کفش به معنی کیفیت پایین نبوده بلکه در 90% مواقع نشان از اصل بودن آن است. با افزایش روز افزون محصولات نایک، این برند هرساله مدل های جدید با قابلیت های جدیدی به بازار عرضه می¬کند. تنوع محصولات کتانی آنقدر بالاست که سبک و سیاق های مختلف رو پوشش می¬دهد و به همین جهت باعث محبوبیت بالای این رده از محصولات بشود. کفش های ورزشی به شما کمک میکنند تا در هنگام ورزشی و دویدن و تحرکت فشار کمتری به پاشنه، زانو و لگن شما وارد شود و همچنین در نگهداری از مچ پا و جلوگیری از پیچش آن بسیار موثر خواهند بود. اما اگر هزینه برایتان مهم است میتوانید از کفش های های-کپی استفاده کنید. استفاده به روز از فناوری، باعث شده تا مشتری بتواند متوجه تفاوت محصولات به روز با محصولات پیشین بشود.