کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

برچسب مندرج روی زبانه کفش را بررسی کنید. از جمله مواردی که هنگام خرید باید بررسی کنید شماره سریال کفش است. تولید کنندگان کفش های تقلبی به دقت آنها را اجرا نمی کنند و هر چقدر هم کارشان ماهرانه باشد مطمئن باشید یکجا کار از دستشان در خواهد رفت چه اتفاقی و چه عمدی. هر فروشنده ای که محصول را بدون جعبه و پلاستیک عرضه کند بی شک کالایی تقلبی را به مشتری خواهد داد. از تولید کفش نایک تا کتانی، همواره با انواع فناوری به بازار عرضه می شود. بسیاری از ورزشکاران دغدغه تهیه کفش ورزشی مردانه اصل را دارند که شرکت عرضه کننده با عرضه مستقیم و بدون واسطه و عمده این کفش ها باعث شده تا این مشکل برطرف شده و به خصوص اینکه قیمت آن نیز به صورت عمده حساب می گردد. احساس راحتی به هنگام ورزش از دغدغه های اصلی طراحان کفش های این مارک است و به راحتی با استفاده از کتونی های این برند می توانید انعطاف و خوش دوخت بودن محصولات را حس کنید.

کفی کفش اصل از ماده پلیمری ایوا (EVA) ساخته شده است و برجستگیهای موجود بر زیر کفی طرحی همانند برجستگی زیره کفش دارد، به همراه لوگوی آدیداس که روی کفی چاپ شده است. او بخش اول فامیلی اش را با کلمه ی آدولف ترکیب کرد و این نام را بر صنعتش نهاد؛ نامی که باگذشت یک قرن همچنان می درخشد. یکی از کارمندان آدیداس کنسرتی با حضور ۴۰هزار نفر برگزار کرد و آدیداس وارد یک داستان عاشقانه شد. بنابراین بهترین راه برای پیشگیری از این امر، خریداری کفش از کسبوکارهای معتبر بوده و اینکه از راهنمای تشخیص کفش اورجینال از تقلبی که در این مطلب آورده شده است، استفاده کنید.

اگر قصد خریداری کفش به صورت آنلاین را دارید، از فروشنده بخواهید که عکس محصول را برای شما بفرستد. چنانچه شما از فروشگاهی در اروپا کفشی را خریداری کنید و مشابه آن را در آمریکا نیز خرید کنید میینید که وزن هر دو به یک اندازه است و یکی از دلایل این عدم تفاوت خط تولید پیشرفته ایست که در شرکت آدیداس وجود دارد. برند آدیداس معمولا همراه با کفشهای ورزشی خود یک سری بند اضافی با بسته بندی شیک و خاص قرار میدهد اما در برند های فیک و تقلبی این بندها یا وجود ندارند یا اینکه از کیفیت پایین و نامرغوبی برخوردار هستند.آگاهی از این مسئله در تشخیص کالا اصل بسیار مؤثر است.

اما کفشهای فیک و تقلبی بازار، کفی ساده دارند که با یک نگاه میتوان متوجه کیفیت پایین آنها نیز شد. در بسیاری از موارد نیز فروشنده ها همان کفش کپی را با نام و قیمت کفش اصل به مشتری میفروشند. در زیر زبانه کفش آدیداس اصل شماره سریال و بارکد قرار دارد که شما میتوانید با اسکن کردن بارکد ادیداس اصل و یا با وارد کردن شماره سریال در وب سایت برند آدیداس از اصالت محصول اطمینان حاصل کنید. محل قرار گیری این سریال در کفش اصل آدیداس در سمت راست اتیکت قرار دارد.اگر به شکل زیر دقت کنید میبینید که فونت به کار رفته نوع بارکد درج شده در نمونه فیک با نمونه اصلی متفاوت است. در کفش آدیداس اصل خبری از دوخت نامنظم و ناقص و نخهای اضافه نیست در حالی که در کفش های فیک این مسئله کاملا مشخص میباشد.چرم کفشهای اصل ماتتر از برندهای فیک است.