کفش نایک – خرید و قیمت کتونی نایک اصل – اسپرت برند

حتی با وجود آنکه در بسیاری از موارد شرکت تولید کننده ی کفش تقلبی با شرکت تولید کننده ی کفش اصل یکی میباشد اما باز تفاوت ها بسیارند. مسئله ی وزن نیز از موارد مهم و قابل توجه است. یکی از مهم ترین فاکتورهای در این رنج قیمتی تفاوت محصولات است. این کارگاه ها سعی دارند تا جایی که امکان دارد کفش ها را شبیه به اورجینال آنها تولید کنند اما باز با این حال تفاوت های قابل توجه و تشخیصی در مقایسه با کفش اصل دیده میشود. کفش های تقلبی به این دلیل که لایه رویه آنها کیفیتی پایین دارد باعث عرق کردن پا و در نهایت ایجاد حساسیت و بیماریهای قارچی خواهد شد.

این رنج قیمتی مختلف هر مشتری را وادار به انتخاب در سبد محصولات متنوع می کند. پرطرفدار ترین برند های کفش بوده اند و بیشترین میزان فروش را داشته اند. تفاوت دو محصول تنها در رنگ آنها بوده بنابراین حتی نوشته های اطراف کفش (مکان نوشته ها و شکل آنها) یا هر ویژگی دیگری باید ثابت باشد. تغییرات شامل تفاوت ظاهر و قالب لوگو, ریزی یا کلفتی فونت نوشته, غلط املایی, کلمات یا خطوط و نقاط اضافی, رنگ و… زیره ی کفش های فیک اما به طور معمول از پلاستیک نامرغوب و رنگ شده ساخته میشوند. اگر در کشوری اروپایی زندگی میکردیم احتمالا هیچ دغدغهای از بابت خرید کفش اصل نداشتیم چراکه تمام برندهای معتبر خودشان نمایندگی فروش مستقیم دارند و ما تنها کافی بود برای خرید به آنها مراجعه کنیم.

اما این روزها در کشور ما و با توجه به تحریمهای ظالمانه، تقریبا هیچ برند ورزشی در ایران نمایندگی فروش مستقیم ندارد و تمام محصولات اصلیِ موجود در فروشگاه های سطح شهر که گاهاً با آنها برخورد میکنیم و به لطف بیاطلاعی آنها را تشخیص نمیدهیم، همگی توسط یک شخص سوم به کشور وارد شدهاند و نه توسط برند اصلی. به این نکته توجه داشته باشید که کفش سالنی اورجینال در عین استحکام ، بسیار سبک بوده و پای شما را خسته نمیکنند .همچنین با تهویه عالی و تکنولوژی های بالای کفش های اورجینال برای لمس بهتر توپ ، امکان شوت زنی و تغییر مسیر های انفجاری را برای بازیکنان سرعتی فوتسال مهیا می سازند . احتمالا با خود بگویید که این کار بسیار سخت است اما این گونه نیست و با کمی تحقیق و دقت میتوانید به راحتی کفش فیک را از اورجینال تشخیص دهید. برای شروع باید بگویم این کار به دو بخش مبتدی و تخصصی تقسیم میشود که به خودِ خریدار بازمیگردد.

اگر دو جفت به طور قابل توجهی در کیفیت متفاوت باشد، کفش جدید شما احتمالا جعلی است و ممکن است در چند روز اول استفاده شود. استفاده به روز از فناوری، باعث شده تا مشتری بتواند متوجه تفاوت محصولات به روز با محصولات پیشین بشود. کفش ورزشی و حتی مجلسی جنس اصل دارای کفی طبی میباشد که باعث میشود هنگام پیاده روی و فعالیت در پا ها درد کمی احساس شود و بعد از فعالیت نیز خستگی به کم ترین حد ممکن خود برسد. فوم هایی که در کفش های اصل قرار دارند بجز محافظت در برابر ظربه به پا ها فضای راحتی را میدهند تا بعد از ورزش و فعالیت و پیاده روی های طولانی نیز درد و خستگی بسیار کمی در پا ها احساس شود. کفش ورزشی ارزان هرگز نمیتواند راه حلی مناسب برای ورزش باشد زیرا که ممکن است آسیب های وارده به بدن شما بسیار هزینه سنگین تری داشته باشد.