کفش ورزشی مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

کف باید دارای قوس هایی مطابق با قوس های طبیعی پا باشد به طوری که در زمان تحمل وزن بدن بتواند از قوس های پا حمایت کند پس از انتخاب کفش هایی که دارای کف تخت و صاف می باشند به شدت پرهیز نمایید. کفشی که بتواند ثبات ساختار داخلی و بیرونی پای ورزشکار را تأمین نماید کفش مناسبی است. همان طور که گفتیم، کفش ورزشی خوب مدلی است که از مچ پا شما به خوبی محافظت کند. برای مسیرهای سنگلاخی و ناهموار بهتر است از کفشی استفاده کنید که در قسمت پاشنه سفت باشد تا از پاهای شما در مقابل هر نوع ضربه محافظت کند. در این گزارش شما را با دنیای مدل های هوشمند و فناورانه نایک آشنا میکنیم که نایک مرکوریال (NIKE MERCURIAL) از آن جمله است. موضوع ورزش با پای برهنه چندان جدید و دور از ذهن نیست.

اگر به نظر میرسد قوس کف پای شما تغییر رنگ یا تغییر شکل داده است (هر دو علائم آسیب دیدگی یا شکستگی استخوان است) و نسبت به لمس بسیار حساس است یا باعث اختلال در حرکت و راه رفتن شما میشود، باید برای درمان به پزشک مراجعه کنید. حال نیازی نیست که با کفش به خیابان بروید و مشغول پیادهروی شوید، ولی میتوانید بعضی از کارهایتان را با پای برهنه انجام دهید. کف کفش نباید نازک باشد زیرا در مسیرهای که ناهمواری دارند فشار به پاشنه پا وارد می شود و کفشهای با کف نازک از پاهای شما حفاظت نکرده و پاهایتان اذیت خواهد شد ، کفش های که دارای ارتفاع زیاد می باشند نیزمی توانند حادثه ساز باشند. 5 ـ همچنین کف داخلی کفش باید نرم و دارای قوس مناسب برای پا باشد. برای مشاهده جدید ترین طراحی های خلاقانه و رویایی پوما به این سایت رجوع کنید.

برای مشاهده جدید ترین مدل های کفش ریباک و طراحی های جدید خانه مد ورزشی این برند، به سایت اینترنتی آن رجوع کنید. تشخیص ریباک اصل و تقلبی آن است که از فروشگاه های مجاز خریداری کنید یا با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت ریباک، مشخصات فنی ارائه شده هر محصول را که شناسنامه رسمی آن هست، با مشخصات فیزیکی کالای خریداری شده تطبیق دهید. گفتار امروز سرویس مد گردی مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران شما را با برترین برندهای کفش جهان د ر سال های اخیر آشنا می کند. کفشهای تکواندو از مواد با دوام و مصنوعی متنوعی ساخته شده اند و در طرح ها و سبک های مختلف تولید می شوند. با کفش گردی امروز ما همراه باشید. همیشه در کالاهای تقلبی یک نشانه از تقلبی بودن وجود دارد ، پس برای پولی که میدهید ارزش قائل باشید ، با بی توجهی ممکن است بارها و بارها کالای تقلبی بخرید و متوجه نشوید.

البته توجه داشته باشید که وقتی به کفش خود استراحت میدهید، آنها را در جایی خشک و خنک و بدون چروکیدگی و فشار نگهداری کنید. پیشنهاد میکنیم برای حفظ بهتر کفشهایتان آنها را به خوبی در کمد قرار دهید و یا اگر میخواهید در کمد، کنار وسایل دیگر بگذارید آنها را با روزنامه پر کنید. یکی از کتانی های ریباک که برای دویدن مردان گزینه خوبی است، مدل سابلیت است که از ترکیب چرم با الیاف های غیر طبیعی ساخته شده است و رویه محکم و مشبکی دارد تا جریان هوا به راحتی به داخل پا رفته و سبب تعریق خوب کفش شود.