کفش ورزشی مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مونیخ در طراحی محصولات خود ترکیبی از اصالت، کیفیت و راحتی را به عنوان اصول پایه ای در نظر می گیرد و همین امر موچب تبدیل این برند به به نام تجاری معتبر و مشهور شده و و رشد چشمگیری در بازارهای ملی و بین المللی داشته است. ولی در حال حاضر این برند در زمینه تولید انواع مختلف لباس ورزشی برای مردان، زنان، کودکان فعالیت می کند. آدیداس از اولین سال های شروع فعالیتش بر روی تولید کفش های ورزشی راحت و در عین حال با طراحی و ظاهر مینیمالیستی و با قیمت مناسب تمرکز کرد و طرفداران زيادي هم پيدا کرد. 5. وقتی میخواهید کفش را امتحان کنید، بندهای آن را محکم ببندید مانند اینکه میخواهید فعالیت ورزشی را آغاز کنید.

و دومین نکته بحث ساختار پا هست ، آناتومی اصلی یک پا را ۲۶ استخوان، ۳۳مفصل، ۱۹عضله و یک گروه از لیگامنت ها تشکیل می دهند. این یک برند کفش آمریکایی است که کفشهایی با کفی لاستیکی ارائه می کند. زمانی که یک ورزش یا برنامه تمرینی جدید را شروع می کنید، یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید این است که بهترین کفشهای ورزشی را متناسب با ورزشی که میخواهید انجام دهید، انتخاب کنید. استفاده از این نوع کفش ها همچنان می توواند سبب شکسته شدن گلبول های قرمز خون شود که از علائم آن می توان به قرمز شدن رنگ ادار اشاره کرد.

طراحی کفش های ورزشی با ظاهر سه بعدی و استفاده از فریم های مایع به جای لاستیک در تولید کفش های ورزشی از خلاقیت ها و نوآوری منحصر به فرد برند ریباک است. این برند در سال 1948 توسط Adolf Dassler به وجود آمد. که در طراحیهای خود همه این عوامل را در نظر گرفته است. کفش را بپوشید و چند قدمی با آن راه بروید. هنگامیکه آهسته و با قدمهای بلند راه میروید یا قدم میزنید احساس راحتی با کفشها داشته باشید. همچنین اگر حتی کفشها بهترین کیفیت را داشته باشند، اما متناسب و اندازه پای شما نباشند نباید خریداری شوند. در ضمن قوزک پا در این کفشها کاملا حفظ میشود و همچنین تمام ویژگیهای یک کفش مناسب و استاندارد که در اغلب ورزشها گفته شده را دارا میباشد.

1 ـ قسمت جلوی کفش در ناحیه پنجه که فضای کافی را برای حرکت انگشتان فراهم کند و مطمئن شوید که در پنجه پا سه تا 12میلیمتر از انگشت شصت پا فضای خالی وجود دارد. 4 ـ تخت بیرونی یا خارجی کفش که امکان حرکت رو به جلو، کشش و جذب ضربه را داشته باشد. به طوری که در زمان تحمل وزن بدن بتواند از قوس هایی پا حمایت کنند پس از انتخاب کفش هایی که داری تخت صاف می باشند به شدت پرهیز نمایید. انتخاب کفش هایی که دارای انعطاف کافی نمی باشند می تواند باعث خستگی عضلانی در پاها و همچنین درد عضلانی در قسمت کف پا شود.