کفش ورزش مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

نایک ایرمکس، نایک زوم، نایک تمپو و هم چنین نایک مرکوریال از پر مخاطب ترین کتانی های نایک در سالهای اخیر هستند که فناوری های خاصی در طراحی و تولید آن به کار می رود تا محصولات نایک چه برای ورزشکاران حرفه ای و چه عموم مردم، متناسب با نیازهای حرکتی آنان باشد. کفش های مخصوص دویدن آن شامل ADISTAR RIDE, ADISTAR SALVATION, ADISTAR CUSHION, ADIDAS SUPERNOVA CONTROL و امثالهم است که در زیر به شماری از کفش ورزشی های این برند اشاره شده است. انتخاب کفش از انتخاب اکسسوری، طلا، جواهرات و حتی گران ترین لباس ها و پوشش های روزمره سخت تر است.

آناتومی اصلی یک پا را ۲۶ استخوان، ۳۳مفصل، ۱۹عضله و یک گروه از لیگامنت ها تشکیل می دهند. آناتومی اصلی یک پا را ۲۶ استخوان، ۳۳ مفصل، ۱۹ عضله و یک گروه از لیگامنت ها تشکیل می دهند. امروزه کفش های زیادی با برند های مشابه اصلی در بازار موجود هستند و متاسفانه به اسم کفش های استوک به فروش می رسند در حالی که به هیچ وجه کیفیت کفش های استوک را ندارند. طبیعتا، نایک و آدیداس هر دو بخش بزرگی از تولیدات اولیه ی خود را در آسیا انجام می دهند، آدیداس کمی بیشتر از نایک در این منطقه تولیدات دارد. این شرکت در فهرست ۵ شرکت بزرگ تولید کننده لوازم ورزشی جهان از جمله کفش قرار دارد و مخاطبان زیادی در ایران دارد. پوما در ایران برای علاقمندان به دنیای کفش ورزشی و محصولات ورزشی، نامی شناخته شده با کیفیتی بی نظیر بوده و محصولاتی چون: پوما فراری، پوما بی ام دابلیو، پوما دیسک از جمله محصولات پر فروش این برند مطرح برای ایرانیان است.

انتخاب کفش مناسب برای ورزشکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لازم است تا کفش های شما استاندارد های لازم برای آن رشته را داشته باشد تا به هنگام تمرینات سخت و سنگین به پاهایتان فشار وارد نشود. کفش شما نیز مهم است. علاوه بر کفش های ورزشی، برای پیاده روی نیز به کفش های مخصوص نیاز دارید. ژاکت های تاکسیدو، محصول این برند است. امروزه به دلیل استقبال زیاد مردم از کفش های استوک اورجینال باعث شده است که تنوع اجناس استوک بیشتر شود. کفشهای خوب میتواند تاثیر ناشی از شدت ضربهای که موقع گذاشتن پا بر زمین وارد میشود، بکاهد. در کفشهای با دوام، اجزای رویه کفش به هم دوخته شده اند و بوسیله چسب به کف کفش محکم می شوند. کفش خوب، میتواند به شما کمک کند تا وضعیت ایستادنتان صحیح شود، که در اینصورت آسیبپذیریتان هم کاهش پیدا خواهد کرد. کفش های استوک بهترین و با کیفیت ترین کفش های پیاده روی را به شما عزیزان ارائه می کند که با خیال راحت می توانید برای پیاده روی های طولانی مدت نیز استفاده کنید.

با استفاده از چند روش درمانی خانگی ساده میتوان پینهها را به راحتی از بین برد. آسیب رسیدن به پاها با کفش های نامناسب در استفاده طولانی مدت اتفاق می افتد و ممکن است به گونه ای باشد که اصلا متوجه نشوید که مشکل از کفش هایتان بوده است. این کفش برای اینکه انرژی شما در پیاده روی های طولانی به هدر نرود از پاشنه یکسره استفاده کرده است. استفاده از کفی ها محافظ قوس کف پا، سبب تخفیف درد در این ناحیه می شود. در این کتانی ، از سیستم محرک دیسک استفاده شده تا با چرخاندن آن، کفش در پا، شل یا سفت شود. در این گزارش شما را با دنیای مدل های هوشمند و فناورانه نایک آشنا میکنیم که نایک مرکوریال (NIKE MERCURIAL) از آن جمله است.