کفش ورزش مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

چرا که مدل غیر راحت و نامناسب، انحراف شست پا، قوسی کمر و آسیب به پنجه و فشار به مهره های ستون فقرات را برای شخص ایجاد میکند که در بلند مدت، سلامت فرد به خصوص در کودکان و میانسالان تهدید می شود. اگر در هنگام خرید متوجه شدید که کتانی به خصوص کفی آن به خوبی خمیده نمی شود و با ترک های ریز مواجه شدید، به جز در موارد پاشنه بلند بانوان، این مدل گزینه خوبی برای خرید به خصوص به منظور استفاده های طولانی مدت نیست. خمیدگی راحت کتانی برای مدل های اسپرت اهمیت زیاد تری دارد. کفش خوب مدلی است که به هر منظوری که استفاده می شود، از اسپرت ساده و پیاده روی گرفته تا مجلسی و ورزش های تخصصی سخت، دارای کفی جاذب انرژی باشد تا فشار کم تری به پاشنه منتقل شود.

کفش خوب از نظر پزشکان مدلی است که پنجه پا در داخل آن چه مجلسی چه اسپرت ، تحت فشار نبوده و اصطلاحا پنجه به راحتی تا حدودی خم شده و آزاد باشد. در این نوشته انواع مختلفی از بهترین کفش های پیاده روی جهان، اسکیچرز، اسپرت و … اگر فعالیتهای بدنی و ورزشهای مختلفی را مانند دویدن و پیادهروی، انجام میدهید، برای هر کدام از این کارها یک جفت کفش داشته باشید. بنابراین به دنبال کفشی باشید که به شما در حرکت کردن آزادی بدهد، اما در عین حال از مچ پایتان هنگام حرکت به جلو و عقب، محافظت کند. برای حل این مشکل در ادامه با بخش مد و زیبایی ماگرتا همراه ما باشید. چرا که ۷۰ درصد افراد، مشکل قوسی پا داشته و خرید کفش انها با افراد عادی نیازمند رعایت الزامات مهمی است که باید در کنار استفاده از مشاوران مد در حوزه کتانی در نظر داشته باشند.

5. کفشی بخرید که برای ورزش مورد نظر طراحی شده باشد. اگر به دنبال کفش های ورزشی برای کوهنوردی، پیاده روی و ورزش های پر تحرک مثل تنیس، والیبال و فوتبال هستید، از نوع کفش های ورزشی ساق دار کوتاه یا بلند استفاده کنید تا مچ پا شما به دلیل تحرکات ناگهانی، آسیب نبیند. اما خب از ظاهر هم نمی شود چشم پوشی کرد زیرا وجود یک کفش ورزشی زیبا در جاکفشی انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به شما می دهد. در متن زیر با جزئیات بیشتری برای انتخاب مناسب ترین کفش ورزشی زنانه می پردازیم. اگر وزنتان زیاد است، کفی کفشتان باید بالشتکهای بیشتری داشته باشد تا وزن شما را بهصورت مساوی روی زمین پخش کند، برای وزن زیاد پاشنه کفش پهنتر است، این خاصیت شما را کمتر خسته میکند.

میزان استفاده شما از کفش مهم است! چرا که مدت طولانی از آن استفاده می شود. کتنی خوب مجلسی مدلی است که جنس آن از چرم طبیعی بوده تا تعریق بهتری برای پا به ارمغان آورده و مانع از تعریف و بوی بد پا شود. کفش خوب و راحت مدلی است که زیور آلات کم تری دارد. هر محصول ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، مثلا اگر کفش پیاده روی را برای کوه نوردی می خواهید باید دنبال محصولات مقاوم بگردید اما مثلا اگر کفش را برای پیاده روی روزمره در خیابان می خواهید یک محصول سبک و راحت نیز می تواند کار شما راه بیندازد. کفش خوب مدلی است که کفه داخل آن بتواند کل محیط قوس کف پا شما را به راحتی پر کرده و در هنگام راه رفتن، حس راه رفتن در سطحی صاف بدون جوراب را به شما منتقل کند.