27 مدل کفش ورزشی دخترانه شیک و با کیفیت [برترین در سال 2022]

به گفته هنوود، سه نقطه در کفش وجود دارد که نشان می دهد وقت جایگزین کردن آن فرا رسیده. اما چگونه متوجه شویم کفش ورزشی مان دیگر عمر خود را کرده و وقتش رسیده جای خود را به یک جفت کفش جدید بدهد؟ در این مقاله به کمک دو متخصص کفش های ورزشی به شما خواهیم گفت چه مواردی را باید در نظر بگیرید. اگر کفی کفش کهنه شود دیگر کارایی گذشته را نخواهد داشت. پیشنهاد میکنیم برای حفظ بهتر کفشهایتان آنها را به خوبی در کمد قرار دهید و یا اگر میخواهید در کمد، کنار وسایل دیگر بگذارید آنها را با روزنامه پر کنید. پس اگر کف کفش صاف و سائیده شده بود مطمئنا این قسمت نیز دیگر انعطاف پذیری و حمایت گذشته را نخواهد داشت و پا آسیب می بیند. از کفیهای پوشاننده قوزک پا نیز میتوان برای حمایت غیر مستقیم از سایر قسمتهای بدن مانند زانو و ساق پا استفاده کرد.

کفیهای طبی ورزشی تأثیر مثبتی بر وضعیت قرارگیری پاها، کاهش فشارهای ناشی از فعالیت ورزشی، جذب شوک وارد بر پاها و توزیع متعادل وزن بدن بر روی کف پا دارند. بعضی از کفیهای کفش به شکل ساده و غیر اختصاصی ساخته شدهاند، مانند کفیهایی که به عنوان ضربهگیر زیر پاشنهها در کفشهای معمولی قرار داده میشوند و بدون نیاز به نسخه در داروخانهها یا فروشگاههای لوازم پزشکی به فروش میرسد. کفشهای هوشمند و جدید «آرمور» به کاربران امکان میدهد بدون نیاز به هیچ گونه گجت هوشمند یا پوشیدنی و تنها با کمک یک جفت کفش، نه تنها قویتر از همیشه ورزش کنند، بلکه دادههایی قوی از پرونده ورزشی خود را ثبت کنند. یکی از جذاب ترین هدیه برای دختران ایران زمین پوشاک شیک هست که بتوانند با آن تیپ ظاهری خود را زیبا تر کنند. این کفیها برای حمایت از اندامهای تحتانی ضعیف شده یا از کار افتاده خوب هستند و میتوانند به بهبود شیوه راه رفتن در افرادی که مشکل افتادگی پا یا آرتروز دارند، کمک کنند.

خلاقیت در طراحی و تولید محصولات با کیفیت و استفاده از شیوه های هوشمندانه برای بازاریابی و فروش از عوامل اصلی موفقیت این برند می باشد. با این حال، میتوانید برای تعیین قوس پای خود از تست پای خیس استفاده کنید. پرفسور اطفال کوین کِربی در این زمینه میگوید: دویدن با پای برهنه برای افراد که در کودکی و نوجوانی خود این کار را کرده اند آسانتر است. اگر قوس پایتان کم باشد، کف پای صاف دارید. می توانید آنها را نگه دارید و در پیاده روی ها و یا دوندگی های کوتاه مدت مورد استفاده قرار دهید. این کفش قابلیت نور دهی در شب را دارد که باعث جذابیت بیشتر شده است. دارای مقاومت بسیاری بوده و قابلیت شست و شو نیز دارد.

دخترانی که کفش های محکم با قابلیت شست و شو می خواهند، این کفش می تواند به آن ها کمک کند. در راه رفتن و دویدن ابتدا پاشنه پا با زمین تماس می یابد و جنس پاشنه کفش باید از موادی باشد که بتواند ضربه را به خوبی جذب کندهمچنین کف داخلی کفش باید حاوی لایه ای مناسب برای حفظ قوس پا و جذب ضربه باشد. نکته مهمی که برای انتخاب هر کفشی می بایست به آن توجه کرد مورد استفاده و محل مورد استفاده آن است برای مثال نمی توان ازکفش ورزش دومیدانی از کوه و صخره بالا رفت و یا با کفش کوهنوردی تمرین پیاده روی کرد همچنین جنس مسیری که برای پیاده رودی انتخاب می کنید اعم از آسفالت ، چمن و یا روی شنهای کنار ساحل در انتخاب کفش مناسب بسیار حائز اهمیت می باشد.