35 مدل کفش ورزشی پسرانه جدید + با کیفیت ترین مدل های 2022

پیشنهاد برای شما: مدل های جذاب و شیک کفش اسپرت مردانه با طرح 2022 را در سایت بای شیا مشاهده کنید. علاوه بر آن ظاهر بسیار زیبایی با طرح نایک دارد که جلوه ی آن را شیک تر می کند. راحت با واکس تمیز می شود و ظاهر بسیار شیک و ورزشی دارد. زیره این محصول در برابر سایش مقاوم خوبی نشان داده و کاملا انعطاف پذیر می باشد. جنس این محصول از چرم مصنوعی و زیر کفش قابلیت ارتجاعی دارد. از ویژگی ها و خصوصیات آن می توان به قابلیت ارتجاعی، مقاوم در برابر سایش، داشتن آج، کاهش فشار های وارده و مقاومت در برابر آب اشاره کرد. از نقاط قوت آن می توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد. از ویژگی های آن می توان قابلیت گردش هوا اشاره کرد که این کفش ورزشی را برای پیاده روی هم مناسب می کند. زیره کفش در برابر سایش مقاوم بوده و قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد.

داشتن آج و انعطاف پذیری بالا از مزایای این کفش راحتی و ورزشی به حساب می آید. زیره ضد سایش و از سر خوردن جلو گیری می کند. همچنین زیره آن در برابر سایش مقاوم و فشار های وارده را کاهش می دهد، علاوه بر این آج هم در زیره آن طراحی شده که آن را کاملا برای پیاده روی و ورزش مناسب می سازد. جنس این کفش ورزشی چرم مصنوعی بوده و زیر آن در برابر سایش مقاوم است. کفش فوتسال بهتر است از جنس مخمل یا چرم باشد. کفش فوتسال باید سبک باشد. پسرها باید بتوانند به راحتی با کفش خود بدوند و حرکت کنند.

بیش از 210 نفر از مشتریانی که این کفش ورزشی پسرانه را برای خود انتخاب کردند، از آن رضایت کامل را داشتند. در خرید کفش ورزشی پسرانه یکی از برندهای قدیمی و معروف، کفش ورزشی پسرانه نایک است. کفش ورزشی جزو وسایلی است که هر کدام از ما احتمالا بارها انواع آن را برای حضور در باشگاه، انجام بازی فوتبال و دیگر رشتههای ورزشی یا حتی پیادهروی خریداری کردهایم. این برند سالهاست در زمینه طراحی و تولید انواع محصول برای سنین مختلف فعالیت میکند. از طراحی انواع کفش ورزشی پسرانه شیک برای کودکان و نوجوانان گرفته تا تولید انواع کتانی مردانه و لباسهای ورزشی برای بزرگسالان. اگر کفشی با کفی بسیار خوب و محکم با استاندار میخواهید که پایتان در هنگام ورزش کمتر خسته شود پیشنهاد می شود این کفش پسرانه را بگیرید. برای مهمانی ها، ورزش کردن، مسافرت و مدرسه بسیار پیشنهاد می شود. کفشی که برای بازی در سالن فوتسال انتخاب میکنید در حالت استاندارد باید بین 220 تا 250 گرم وزن داشته باشد.

سطح زمین فوتسال لغزنده است بنابراین کفش حتما باید چسبندگی داشته باشد. نایکی به خصوص یکی از بهترین تولید کنندههای کفش فوتبال در سطح جهان است. متناسب برای منطقه و مدل بازی در زمین فوتسال کفش بخرید. از آنجایی که محبوبترین ورزشها بین پسران معمولا فوتبال و فوتسال است، خرید کفش فوتسال و کفش کتانی فوتبال بین پسرها رایجتر است. از آنجایی که کفشهای ورزشی وظیفه حفظ سلامت پاها را در طول تمرینات ورزشی برعهده دارند، بنابراین، کیفیت خوب، راحتی و استاندارد بودن آنها بسیار حائز اهمیت است؛ به خصوص وقتی قرار به خرید کفش ورزشی پسرانه باشد که معمولا در سن رشد بچهها اتفاق میافتد. اگر سن آنها کمتر باشد خرید کفش اسپرت بچه گانه متناسب با فعالیتهای بدنی آنها به عهده بزرگترها خواهد بود. مشکلی ندارد کفش اسپرت مردانه را مشاهده کند. جالب است بدانید یک کفش اسپرت میتواند ظاهر استایل شما را بسیار تغییر دهد؛ به همین منظور، زیبایی کتانی نیز حائز اهمیت است.