جلیقه هایی به اسم Xbody go

وقتی همین کلام ها را شنیدم ، خواستم ببینم که همین xbody چی میباشد و آیا مهم دو جلسه در هفته که هر کدام 20 دقیق

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

وقتی همین کلام ها را شنیدم ، خواستم ببینم که همین xbody چی میباشد و آیا مهم دو جلسه در هفته که هر کدام 20 دقیقه است ۷۰۰ کالری می سوزانم یا نه. برای ورزش ایکس بادی از جلیقه هایی به اسم Xbody go استفاده می شود که این جلیقه ها دارای انعطاف و عملکرد بالایی هستند و الکترودها و کابل هایی دارند تا بتوانند پالس های الکترونیکی را به بدن انتقال دهند. ابتدا بهتر است شرح مختصری از ورزش ایکس بادی داشته باشیم. امروزه سبک زندگی ماشینی اشخاص را به سمتی سوق دیتا می باشد که نیکی صرفا رغبت به یک جا نشستن و بی تحرکی داراهستند بلکه روزگار زیادی نیز به جهت ورزش کردن ندارند البته ایکس بادی به کمک همین اشخاص آمده می باشد تا فقط اهمیت ۲۰ دقیقه ورزش نتایجی بگیرند که مساوی ۶ تا ۸ ساعت فعالیت ورزشی در بقیه طرز های سنتی است. دارای وجود این که دوران تمرین همین ورزش 20 دقیقه است می تواند حتی بخش اعظم از ورزش های معمولی دیگر به افزایش چربی سوزی کمک کند.به استدلال فشاری که این ورزش به بدن وارد می نماید حتی تا 72 ساعت بدن را در موقعیت ریکاوری و (کمپانی اصلی xbodyworld )چربی سوزی قرار دهد.

همچنین ورزش ایکس بادی، سرعت چربی سوزی را هم تا سه برابر افزایش می دهد. برای جلوگیری از پوکی استخوان، ورزش ایکس بادی را انجام دهید. آیا میتوان تمرینات ایکس بادی را در درازمدت انجام داد؟ تمریناتی که با تحریک الکتریکی عضلات (xbody) انجام می شود باعث فعال شدن تمام گروه های عضلانی اصلی در بدن در طول جلسه تمرینی شده و طی 20 دقیقه تمرینات قدرتی با XBody، انقباض عضلانی تقریبا 150 برابر بیشتر از انقباض عضلانی در تمرینات سنتی می باشد که این برابر است با حدود 39000 انقباض عضلانی در هر جلسه تمرین قدرتی. تناسب اندام و داشتن بدنی آماده از لحاظ آمادگی جسمانی برای همه انسان ها بسیار اهمیت دارد که یکی از ورزش هایی که می توان بوسیله آن به تناسب اندام ایده آل دست یافت و بسیار موثر خواهد بود، ایکس بادی است. میتوان این طور در نظر گرفت که xbodyدستگاهی برای تحریک کردن بیشتر عضلات است و نمی توان آن را ورزش محسوب کرد.

در این شعبه با استفاده از دستگاه های ایکس بادی و واتر بادی سم زدایی و چربی شکن و ماساژ های لاغری درمانی تجربه ی راحت از کاهش وزن را خواهید داشت . تمرینات پویا و هوازی که در جلسات تمرینی انجام می شود یک روش قدرتمند برای سوزاندن چربی و کاهش وزن است. این "دوره طلایی" راک کلاسیک را تقریباً بین سالهای 1964 و 1982 قرار می دهد ، با این حال ، با توجه به اعمال معروف راک در آن زمان ، کاتالوگهای آنها را نمی توان لزوما فقط با یک اصطلاح تعریف کرد ، زیرا این بیشتر یک برچسب ژانر است. اما ایکس بادی لباس هایی را طراحی کرده است که به کمک آنها و الکترودهای داخل آنها می توان شانه ها و عضلات شانه را به صورت مستقیم تمرین داد. طی هر جلسه تمرین با دستگاه ایکس بادی، حدود 500 تا 700 کالری سوزانده می شود که به نسبت دیگر ورزش های تناسب اندام همچون بدنسازی و تی آر ایکس، کالری سوزی بالایی محسوب می شود. به گزارش خبرورزشی، اکثری از افراد شاغل، به عامل ساعتهای طولانی نشستن پشت صندلی و حالت کار، فرصتی به جهت کار بدنی و ورزش ندارند و از سوی دیگر کسانی هم که بیش تر وزن داراهستند از برنامههای ورزشی طولانیمدت دلزده میشوند و انگیزه خویش را از دست میدهند.

۷- آیا میتوانم تمرینات ورزش الکتریکی را در درازمدت انجام دهم؟ ایکس بادی پاسداران از معدود باشگاه های موجود در کشور میباشد که تجهیزات به روز و کامل مربوط به ایکس بادی را تهیه کرده و در خدمت شما عزیزان قرار داده است.از جمله این تجهیزات دستگاه واتر بادی میباشد، دستگاه واتر بادی در شعبه ایکس بادی پاسداران به شما برای کاهش وزن و سایز سریعتر کمک میکند ضمن اینکه میتواند برای درمان دیسک و اختلالات حرکتی و … میباشد .ما به شما کمک میکنیم به تناسب نیازهای ضروری خودتان باحداقل هزینه کسب و کار خود را شروع کنید . ورزش ایکس بادی بواسطه وسعت اثرات مفید آن به وسیله طیف وسیعی از افراد اصلی هدف ها گوناگون استفاده می شود به همین معنی که علاوه بر نتایجی که روی تناسب اندام دارد بعنوان یک ورزش درمانگر هم به کار گیری میگردد به این معنی که بر بر خلاف بسیاری از ورزشهای دیگر که علاوه بر سنگین بودن آن برای بعضی افراد ممکن هست مبتلا جراحت هایی در بعضی قسمتها شوند، همین ورزش هیچگونه ضرری نداشته بلکه همانطور که ذکر شد به جهت اهداف درمانی نیز از آن استعمال میشود، از این سیستم در پزشکی به جهت یاری به توانبخشی، بهبود فرایند حرکتی، و تقویت ماهیچهها پیرامون مفاصل به کار گیری میشود.


xbody go

منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن